Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

SAMSUNG GALAXY S II


DawPi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Manager

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BB nie spełnił Twoich oczekiwań? :D

SGS II warto brać w ciemno. Sam się nad nim długo zastanawiałem ^_^ Jedynym minusem będzie nakładka Samsunga na oprogramowanie, które nie dorównuje Sense, a i jest tak pogmatwana, że aktualizacje są wydawane ze znacznym opóźnieniem (SGS III ma już tego nie mieć). Ale sprzęt sam w sobie jest szybki, solidny i przede wszystkim popularny, przez co masz duże wsparcie społeczności oraz zapewnioną kompatybilność ze wszystkimi appsami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciężko będzie Ci znaleźć alternatywę. HTC wypuściło niedawno model Sensation. Cena będzie lekko wyższa, ale może warto, skoro SGS Ci nie odpowiada. O tym telefonie jednak nic nie wiem, musisz sam doczytać ;)

Chyba że będziesz dużo grzebał z niego po necie, a parę dodatkowych gramów Cię nie odstraszy, to mogę dużo poopowiadać o swoim modelu :)

A, i tego... Sprzedaż SGSów w Polsce jest zakazana ^_^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Amfidiusz, sprzedaż SGSów w Polsce nie jest zakazana :P Nie wiem skąd masz takie informacje...

Jeśli chodzi o SGS2 to lepsiejszego nie znajdziesz ;) Najszybszy telefon obecnie na rynku, jest mega szybki nawet przy bardzo dużej ilości aplikacji, plików i innych rzeczy.

Posiadam SGS2, posiadałem HTC Sensation oraz LG Optimus 3D (pierwszy tel z technologią 3D, fajny bajer, ale zbędny IMHO) z tych dwurdzeniowych i żaden nie zadowolił mnie jak SGS2. Miałem też wcześniej Galaxy S1, Desire HD a także masę innych telefonów w rękach i dopiero SGS2 daje mi poczucie, że nie zawiesi się w momencie jak będę chciał coś szybko zrobić. Generalnie polecam. Chociaż interfejs Sense UI przyciąga do HTC, to nakładka w Samsunga jest na prawdę fajna i dopracowana, a do tego piekielnie szybka. Brakujące cuda z Sense UI można sobie wgrać za free z Marketu Google.

  • Lubię to 1
gallery_1_2_27047.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Samsung GS2 to najbardziej zaawansowany technologicznie telefon na rynku. Posiada 2rdzeniowy procesor 1.2GHZ który dzięki odpowiedniemu kernelowi podkręcisz do 1.5 do tego najlepszy wyświetlacz na rynku Super amoled z bardzo wysoką głębia kolorów, wyświetlacz 4,3' i bardzo dobre oprogramowanie android (z którego sam korzystam) do tego dobra nakładka touchwiz 4.0 (chyba najładniejsza jaka wyszła) oprogramowanie możesz łatwo zrootowac dzięki czemu będziesz mógł mieć dostęp do zasobów plików systemowych a dzięki temu również będziesz mógł korzystać z aplikacji które tego wymagają. Jak ktoś ma jeszcze jakieś pytania służę pomocą w tej sprawie ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samsung GS2 to najbardziej zaawansowany technologicznie telefon na rynku. Posiada 2rdzeniowy procesor 1.2GHZ który dzięki odpowiedniemu kernelowi podkręcisz do 1.5 do tego najlepszy wyświetlacz na rynku Super amoled z bardzo wysoką głębia kolorów, wyświetlacz 4,3' i bardzo dobre oprogramowanie android (z którego sam korzystam) do tego dobra nakładka touchwiz 4.0 (chyba najładniejsza jaka wyszła) oprogramowanie możesz łatwo zrootowac dzięki czemu będziesz mógł mieć dostęp do zasobów plików systemowych a dzięki temu również będziesz mógł korzystać z aplikacji które tego wymagają. Jak ktoś ma jeszcze jakieś pytania służę pomocą w tej sprawie ;p

zabrzmiało jak spot telewizyjny
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samsung GS2 to najbardziej zaawansowany technologicznie telefon na rynku. Posiada 2rdzeniowy procesor 1.2GHZ który dzięki odpowiedniemu kernelowi podkręcisz do 1.5 do tego najlepszy wyświetlacz na rynku Super amoled z bardzo wysoką głębia kolorów, wyświetlacz 4,3' i bardzo dobre oprogramowanie android (z którego sam korzystam) do tego dobra nakładka touchwiz 4.0 (chyba najładniejsza jaka wyszła) oprogramowanie możesz łatwo zrootowac dzięki czemu będziesz mógł mieć dostęp do zasobów plików systemowych a dzięki temu również będziesz mógł korzystać z aplikacji które tego wymagają. Jak ktoś ma jeszcze jakieś pytania służę pomocą w tej sprawie ;p

zabrzmiało jak spot telewizyjny

Po prostu przedstawiłem swoją opinie na temat tego produktu.

Zapomniałem jeszcze dodać, że telefon odtwarza i nagrywa filmy w jakości Full HD 1080p.

Edytowane przez santok92
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak posiada gorilla glass z wad to ciężko mi stwierdzić, co do klapki z tyłu jest ona zrobiona z perforowanego plastiku, jedynym mankamentem może być to co przedstawię na screenie:

4.png

Moim zdaniem ta dolna część obudowy nie powinna wystawać bo może to denerwować niektórych użytkowników tego smartfonu

Edytowane przez santok92
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.