Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Problem z opcja bold w postach


mbazyl

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

Mam problem z boldowaniem wpisów w postach. Mianowicie, gdy użytkownik wysyła post, skrypt zamienia go na wyboldowany tekst. Czasem również gdy wysłany tekst jest napisany poprawnie, to po odświeżeniu zamienia go w bold.

Nie jest to regularne. Nie ma w tym żadnej reguły, ponieważ zamienia go w różnych działa, przy różnych użytkownikach. Przebudowa postów również nic nie pomogła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Ey, no jak samo Ci to może zniknąć? Weź wyłącz CKEditor i wtedy sprawdzaj. Nic magicznie się nie może pojawiać.

A najlepiej by było, jakbyś zrobił usera testowego na forum i podał nam dane, byśmy mogli to sprawdzić organoleptycznie.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

No i wysłałeś mi dane na PR (choć nie prosiłem o to). Sprawdziłem i albo nie mogę wywołać tej sytuacji, albo po prostu ona nie występuje u wszystkich. Jak to mogę wywołać?

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No z tym jest problem, bo tak jak mówię nie ma w tym żadnej regularności. Po prostu raz się pojawia, a raz nie.

Po przejściu z wersji 2.3.4 (kilka dni temu), gdy zakładam już temat na nowym skrypcie, nie ma z tym problemu. Problem jest, gdy odpowiada się w tematach które były przed upgrade'm. Chodź nie we wszystkich i nie zawsze.

Gdyby była w tym jakaś regularność, to łatwiej byłoby to pokazać, wytłumaczyć. Niestety nie ma, więc nie mam jak Ci tego zobrazować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.