Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Advanced Tags & Prefixes - wyłączenie tagów


Gość denwer

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Mam u siebie zainstalowaną aplikację Advanced Tags & Prefixes w wersji v2.0.5 (wersja IPB 3.2) i chciałem wyłączyć możliwość wpisywania tagów przez użytkowników podczas pisania nowego tematu ale zostawić możliwość wyboru zdefiniowanych prefiksów.

Nie wiem czy to jest w ogóle możliwe. Próbowałem już różnych kombinacji ale niestety albo wyłączało się i tagowanie i prefiksy albo obie opcje były dostępne.

Udało mi się znaleźć w panelu możliwość wyłączenia tagów, gdzie w opisie jest napisane, że pole zostanie ukryte ale niestety pole wyboru tagów jest ciągle widoczne co prawda bez możliwości wpisania tagów (info o wyłączeniu tagów).

Da się w tej modyfikacji zrobić tak, żeby pole dotyczące tagów nie było wcale widoczne przy tworzeniu tematów ale żeby pole z prefiksami było widoczne? A może jest jakaś opcja, żeby dodawanie tagów w temacie było widoczne jedynie dla administratorów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Możesz dać screen ustawień? Zobaczymy, czy to w ogóle właśnie jest możliwe czy będzie zmuszony pisać do autora z prośbą o przeróbkę.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DawPi problem polega na tym, że ustawienia są mocno rozbudowane i sam zastanawiam się czy znalazłem wszystkie :D

To co udało mi się znaleźć:

System Settings > Ustawienia > System > Tags

post-1680-0-37075400-1317668966_thumb.pn

Rozwinięcia opcji:

post-1680-0-15750700-1317668831.png

post-1680-0-06255500-1317668849.png

System Settings > Ustawienia > Hooks > Advanced Tags & Prefixes

post-1680-0-42020900-1317669134_thumb.pn

Użytkownicy > Grupy > edycja danej grupy > zakładka Globalne

post-1680-0-58099900-1317669151_thumb.pn

Forums > Fora > Edytuj forum: Reklama serwerów gier

post-1680-0-14662200-1317669166_thumb.pn

Przy ustawieniach ze screenów przy tworzeniu nowego tematu przez użytkownika z danej grupy w danym dziale wygląda to tak:

post-1680-0-48578700-1317669182.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.