Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

ROZWIĄZANY: poszukuje kto dzisiaj odwiedzil forum


Korba

Rekomendowane odpowiedzi

Witam poszukuje coś takiego:

Ilość użytkowników, którzy dzisiaj odwiedzili forum: 143

Najwięcej użytkowników w ciągu jednego dnia było: 168, w dniu: 02 paź 2011

Kto dzisiaj odwiedził forum:

<==M.A.F.I.O.Z.A==>, *Szaleniec*, - Bdg - pietras, 0strowsky aka ciasteq, 3rN, @fanat!c, AdameK99, AdixU, akaa, Anakonda, AnemiC, Axowaty!, banan1994554, Blade,Bronek2p10TG, bum cyk cyk, chudy64, ciasny wiesiek, ciemny321, Cross09, danone ;), Deel, Delan, Derwin, diablo9816, diego, diggs, djaro2, Duduś, Duszek <3, eX.bLake # Nike,Exli, Fajny nick, fORGIS, GameOver, Gardze toba!, Gimp-ek, GZB__, HellBoy, Hero of war., Hixi Hell, I Like Metal, I Like Miedz Michal, JAx ., Jodla, kefirowskis, kondzixd, Koxuuuu,ksionc, kubanczyQQ, LateR, LeXu, LISIOR, lubie zabijac z kosy, Luc1aN, LuQazz, Maciolo, mamutek, marszi., MartinuS, mateuff, Matis, matti9410, MaTy, MeGusta, Merry_, michalee,Miron, Miusk, mmaallyy, mYs # ^#KoKoS, NaxterPL, Nelly__, NEq, netowieCS, Neu bau, Nobody, NySseR, O.R.S.O.N, OlMajGad, olusia, olwar, Omega, Osziakazero, oVN3d,OweNReklama, owner, Ozi_64, pancio12, patryk1990, pfeee, Primo Hash ~XI, PVG, PwQt, Rafsqn, rashzone, Reklamowiec, riX, Robercik Binoladeno, robot11, Roch, RubiK, Rudy., RUTEK,Ryze, S3nkjuuu, saguaro, seb@^^, SeT, sharks, Sitarsky!, Sk0rpi0n;!, skowroN, Slither, SONiCZNY, Squeeze, Stev, Stradlin, SynRumcajsa GBL., Szakal Pb, taha, Tato Bede Pro, The Shadow, topolong, TuDe, Tweak, Vaccum, Vaf, venG.!!, VooDoo112, Wojtek13, WSRH, WSRHx, wuteef?, yhy, Zabijaka, ZeeZe

Lub przez ostatnie 24 godziny..

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu ja mam takie coś:

Użytkownicy dziś online: 0

Najwięcej aktywnych użytkowników (0) było dnia 04 paź 2011.

Jeszcze nikt się dzisiaj nie zalogował.

jak zrobiłem 3 konta+ moja admina i się zarejestrowałem i nadal nikogo nie ma na dole tych nicków kto dziś odwiedził i zamiast zero powinno być 4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Problem ROZWIĄZANY. Jeśli są jakiekolwiek wątpliwości, pytania proszę o założenie nowego tematu.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.

  • Lubię to 1

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.