Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Referal System


RyBeNiA

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

wgrałem sobie modyfikacje Referal System i użyłem trzech sposobów na polecenie i tak:

1: Link - nie został dodany pkt

2: Gmail po probie zalogowania się na konto gmail wyskakuje error

Warning: curl_setopt() [function.curl-setopt]: CURLOPT_FOLLOWLOCATION cannot be activated when in safe_mode or an open_basedir is set in /home/a2mir102/domains/muserwer.com.pl/public_html/sources/components_public/utr_classes/utr_gmail.php on line 86

Warning: curl_setopt() [function.curl-setopt]: open_basedir restriction in effect. File() is not within the allowed path(s): (/home/a2mir102/:/tmp:/usr/local/lib/php/) in /home/a2mir102/domains/muserwer.com.pl/public_html/sources/components_public/utr_classes/utr_gmail.php on line 101

Warning: curl_setopt() [function.curl-setopt]: open_basedir restriction in effect. File() is not within the allowed path(s): (/home/a2mir102/:/tmp:/usr/local/lib/php/) in /home/a2mir102/domains/muserwer.com.pl/public_html/sources/components_public/utr_classes/utr_gmail.php on line 102

Warning: curl_setopt() [function.curl-setopt]: CURLOPT_FOLLOWLOCATION cannot be activated when in safe_mode or an open_basedir is set in /home/a2mir102/domains/muserwer.com.pl/public_html/sources/components_public/utr_classes/utr_gmail.php on line 117

Warning: curl_setopt() [function.curl-setopt]: open_basedir restriction in effect. File() is not within the allowed path(s): (/home/a2mir102/:/tmp:/usr/local/lib/php/) in /home/a2mir102/domains/muserwer.com.pl/public_html/sources/components_public/utr_classes/utr_gmail.php on line 122

Warning: curl_setopt() [function.curl-setopt]: open_basedir restriction in effect. File() is not within the allowed path(s): (/home/a2mir102/:/tmp:/usr/local/lib/php/) in /home/a2mir102/domains/muserwer.com.pl/public_html/sources/components_public/utr_classes/utr_gmail.php on line 123

Warning: curl_setopt() [function.curl-setopt]: CURLOPT_FOLLOWLOCATION cannot be activated when in safe_mode or an open_basedir is set in /home/a2mir102/domains/muserwer.com.pl/public_html/sources/components_public/utr_classes/utr_gmail.php on line 140

Warning: curl_setopt() [function.curl-setopt]: open_basedir restriction in effect. File() is not within the allowed path(s): (/home/a2mir102/:/tmp:/usr/local/lib/php/) in /home/a2mir102/domains/muserwer.com.pl/public_html/sources/components_public/utr_classes/utr_gmail.php on line 143

Warning: curl_setopt() [function.curl-setopt]: open_basedir restriction in effect. File() is not within the allowed path(s): (/home/a2mir102/:/tmp:/usr/local/lib/php/) in /home/a2mir102/domains/muserwer.com.pl/public_html/sources/components_public/utr_classes/utr_gmail.php on line 144

3: wysłanie na e-mail - nie dochodzi mail.

Moje forum istnieje dzięki pomocy DawPi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdaje się, że problem z dostępem. Może z chmodami na ten folder i plik pokombinuj?

"Przyjaciel zawsze powinien nie doceniać naszych zalet...

...wróg zawsze przeceniać nasze wady."

Don Vito Corleone

Dlaczego for, a nie forów? Nie daj się powielanym stereotypom.

† Będziemy bronić SB po kres naszych sił †

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Odnośnie google'a nic nie zawalczysz. Blokują takie połączenia od znacznego czasu.

Linki i punkty - może ustaw w ACP ilość punktów itd.? :)

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ohh, nawet jak to zrobiłem to zadziałało^^

dziwny jest ten świat.

mam jeszcze jedno pytanko.

Zrobiłem sobie aktywacje e-mail i jak zrobić, że user dostaje pkt dopiero jak konto zostanie zaaktywowane?

Moje forum istnieje dzięki pomocy DawPi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager
ohh, nawet jak to zrobiłem to zadziałało^^

dziwny jest ten świat.

Zgodne, nie ma 'break\'a'.

mam jeszcze jedno pytanko.

Zrobiłem sobie aktywacje e-mail i jak zrobić, że user dostaje pkt dopiero jak konto zostanie zaaktywowane?

Jeśli nie ma takiej opcji w ustawieniach to nie można łatwym sposobem tego zrobić.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.