Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

ROZWIĄZANY: nie mozna wejsc w profil z 1 miejsca, nie mozna sie wylogowac


spawn3d

Rekomendowane odpowiedzi

Nie mozna wejsc swoj profil korzystajac z lewej strony forum gdzie widac swoj nick, po prostu nie mozna na niego kliknac, obok jest opcja wyloguj, ktorej niektorzy nie moga w ogole uzyc albo jak sie nakieruje na 2 ostatnie litery to pokazuje sie opcja klikniecia. W jaki sposob to naprawic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Czy te wszystkie nowe problemy pojawiły się po przenosinach forum na nowy serwer? Bo inaczej tego nie mogę zrozumieć. Również tego, że nawet nie próbujesz się wysilić i sam spróbować coś porobić i pomyśleć chociaż.

A po tym, co napisałeś to nic innego mi się nie ciśnie na klawiaturę jak to, że po takiej ilości informacji nikt nie będzie Ci w stanie pomóc. Nie da się - nie mając dostępu do forum i podglądu live.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

A po tym, co napisałeś to nic innego mi się nie ciśnie na klawiaturę jak to, że po takiej ilości informacji nikt nie będzie Ci w stanie pomóc. Nie da się - nie mając dostępu do forum i podglądu live.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Nie, mi nie, bo ja za Ciebie tego robić nie będę. Powinieneś te dane wysłać do IPSu, skoro uważasz to za bug skryptu - oni są zobligowani do naprawy tego. Tylko jest jeden problem - już nie wspierają wersji 2.x. Zatem pozostaje Ci liczyć na kogoś w giełdzie kto poświęci swój prywatny czas na sprawdzenie tego.

P.s. daj jakieś dane do konta testowego, bo inaczej się tego nie sprawdzi, by Ci choć trochę pomóc.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Rozmownyś. :P

Ktoś się bawił w bannerkowanie, ale nie posprzątał po sobie.

Usuń ten kod z bitu skina, ponieważ to on przesłania ten fragment, co dokładnie widać na załączonym obrazku:

pre_1319709445__2011-10-27_11-57-01.png

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za pomoc w imieniu spawn3d.

Dziękuję, ponieważ wielu osobom wydaje się, że wszystko jest za darmo - bo w internecie.

Twój czas jest darmowy (powinieneś czuć się dumny, że mogłeś pomóc - przecież dam Ci plusika), i skoro tyle razy komuś pomogłeś - to kolejne kilka minut nie stanowi dla Ciebie żadnej różnicy.

Dziękuję - ponieważ nie chcę, żebyś się zniechęcał. Bo wiem, że sam prędzej czy później o coś zapytam. I miło by mi było, gdybyś miał na to siłę. Egoistycznie? A pewnie! Ale uważam, że mniej niż cisza po rozwiązaniu czyjegoś problemu.

(Wiem, że piszę stosunkowo szybko, po odnalezieniu rozwiązania, ale chcę zdążyć zanim zamkniesz wątek).

spawn3d - nie bierz tego do siebie - po prostu czytając ten wątek przebrała się pewna miarka. Gdybym przeczytał tylko ten - nawet bym się nie zezłościł. Na Ciebie po prostu padło.

Swoją drogą - często męczymy się z problemem wiele godzin, po to by na forum dostać odpowiedź w kilka chwil. Uważam DawPi, że powinieneś obligować do wykupienia chociaż jakiegoś swojego dodatku (za kilka zł)..

Nie ukrywajmy - jeśli kogoś stać na IPBoard + dodatki do niego i traci wiele czasu na znalezienie problemu, to przysłowiowe 10zł na piwo nie powinno stanowić problemu - zwłaszcza, gdy w perspektywie jest kolejnych kilka godzin ślęczenia.

DawPi - jeśli podasz gdzieś jakiś namiar (nr. konta, paypal) - chętnie odwdzięczę się tym "piwem" za te forum i wskazówki, które udzielasz innym, bo sam z nich korzystam.

p.s. Nigdy prywatnie z DawPi nie rozmawiałem, nigdy nie korzystałem bezpośrednio z jego usług, jego kolegów i znajomych również - chyba, że nieświadomie.

Edytowane przez mictlan
  • Lubię to 1
stop-elektrowni-w-gaskach-01.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Naprawdę miło czyta się takie posty, że jednak są ludzie wdzięczni za to, co tutaj wspólnie robimy, choć tak rzadko to ludzie doceniają, to jednak satysfakcja z pomocy to wynagradza. :)

Zniechęcać się nie mam zamiaru - to moja pasja i mój konik, więc z tym będzie trudno.

Odnośnie pomocy finansowe j - kto będzie chciał pomóc to pomoże, już o tym pisałem i nie będę o tym co chwila wspominać. :)

Jednak są na tym świecie porządne osoby.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Problem ROZWIĄZANY. Jeśli są jakiekolwiek wątpliwości, pytania proszę o założenie nowego tematu.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.