Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

ROZWIĄZANY: Problemy po upgrade z 2.3.6 do 3.2.3


AMIGAnTOMEK

Rekomendowane odpowiedzi

1. Jeśli ktoś ma avatar jako animowany gif to animacja wyświetla sie w widoku profilu ale juz w widoku wątku nie.

2. Po napisaniu postu w oknie szybkiej odpowiedzi i zatwierdzeniu go nie pojawia się on. Widoczny jest dopiero po odświeżeniu strony.

3. Przycisk "odpowiedz" automatycznie cytuje posta ,trochę bezsensu jeżeli mam przyciski "cytuj" i "cytuj selektywnie" ale nie wiem jak to wyłaczyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Ad 1 - W widoku wątku się nie wyświetla czy nie animuje?

Ad 2 - widocznie ktoś ma stare js'y w cache przeglądarki.. Należy to kilkukrotnie odświeżyć (CTRL+R).

Ad 3 - odpowiedz odpowiada od razu. Cytuj dodaje post do kolejki cytowanych postów. A potem na dole w prawym rogu wyświetla się okno umożliwiające zacytowanie wszystkich wybranych postów za jednym razem. Wg mnie to jest super rozwiązanie.

P.s. na przyszłość bym prosił o jednak 3 tematy o każdym punkcie.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3. "To" błąd tłumaczenia: Cytuj powinno brzmieć "Multi cytat", a Odpowiedz - "Cytuj". :)

Nie wzoruj się na innych "tłumaczeniach". Aktualnie jest bardzo dobrze i logicznie, przynajmniej jak dla mnie. :)

  • Lubię to 1

Nasz kolega już siedział za piracką wersję IPB, Ty też możesz
† Będziemy bronić SB po kres naszych sił †
Nie ma bolca na izolca!!!
Tłumaczes Power

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. A masz włączoną opcję Allow animated GIFs in photo thumbs? w ACP > Ustawienia > Members > User Profiles?

A widziesz miałem nie :D

3. "To" błąd tłumaczenia: Cytuj powinno brzmieć "Multi cytat", a Odpowiedz - "Cytuj". :)

jak tak na to patrze to faktycznie jest to bardziej logiczne. Naniosłem tez poprawki :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra pozostał największy problem nr.2 czyli dlaczego nie widzę od razu postu napisanego w oknie szybkiej odpowiedzi a dopiero po odświeżeniu okna?

Skoro są błędy z javascript'em to wypadało by sprawdzić konsolę błędów przeglądarki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostrzeżenie: Oczekiwano deklaracji, ale odnaleziono „*”. Przeskoczono do następnej deklaracji.

Plik źródłowy: http://renaultlaguna...500#entry715259

Wiersz: 10

  jsDebug   = 0; /* Must come before JS includes */

Edytowane przez AMIGAnTOMEK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Zauważyłeś, że większość problemów masz z .js i to zaraz po aktualizacji forum? Wg mnie nadal w cache przeglądarki masz stary syf.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.