Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

ROZWIĄZANY: zabespieczenie forum ciągle ktoś zamyka i co jakiś czas otwiera


Gość Sirkrzemas

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Sirkrzemas

Internal Server Error

The server encountered an internal error or misconfiguration and was unable to complete your request.

Please contact the server administrator, [email protected] and inform them of the time the error occurred, and anything you might have done that may have caused the error.

More information about this error may be available in the server error log.

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.

to mi wyskakuje czemu tak jest nie rozumie można się przed tym zabespieczyć jakoś ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie jest zależne od zabezpieczeń i nikt nie "zamyka" Tobie go, tylko najprawdopodobniej przez hosting, zgadując - jakiś słaby.

Taki błąd może też być przy złej konfiguracji pliku .htaccess.

PS: zabezpieczenie jak już.

Edytowane przez macsch15
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Sirkrzemas

ale takich problemów nigdy nie było jest program podobno do blokowania forum blocked ddos czy coś kolega nie przyjazny ma taki program pare razy mi blokował już forum po prostu chcę się przed tym bronić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro jesteś pewny że:

a) To nie wina hostingu

b) .htaccess masz poprawnie skonfigurowany

To odsyłam do:

http://www.google.com/search?hl=pl&safe=off&q=How+to+protect+DDOS+attack&oq=How+to+protect+DDOS+attack&aq=f&aqi=g-L1&aql=1&gs_sm=e&gs_upl=4128l4128l0l4553l1l1l0l0l0l0l180l180l0.1l1l0

:)

Edytowane przez macsch15
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość hiroshima

nazwa tematu:

zabespieczenie forum ciągle ktoś zamyka i co jakiś czas otwiera

no i Twoje 'zamkniete przez kogos forum' z kodem błędu 500:

Internal Server Error

The server encountered an internal error or misconfiguration and was unable to complete your request.

Please contact the server administrator, [email protected] and inform them of the time the error occurred, and anything you might have done that may have caused the error.

More information about this error may be available in the server error log.

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.

przepuszczone przez translator google specjalnie dla Ciebie:

Internal Server Error

Serwer napotkał błąd wewnętrzny lub błąd w konfiguracji i nie mógł wykonać żądania.

Proszę skontaktować się z administratorem serwera, [email protected] i poinformowania ich o czasie wystąpienia błędu, i wszystko, co mógłbyś zrobić, że może być przyczyną błędu.

Więcej informacji na temat tego błędu mogą być dostępne w dzienniku błędów serwera.

Dodatkowo 404 Not Found błąd podczas próby użycia ErrorDocument do obsługi żądania.

tak ciężko przetłumaczyć sobie?

W odpowiedzi na Twoje pytanie:

to mi wyskakuje czemu tak jest nie rozumie można się przed tym zabespieczyć jakoś ??

Moja odpowiedź brzmi: Zajmij się lepiej hodowlą jedwabników albo najpierw wróć do szkoły!

No i gwóźdź programu:

ale takich problemów nigdy nie było jest program podobno do blokowania forum blocked ddos czy coś kolega nie przyjazny ma taki program pare razy mi blokował już forum po prostu chcę się przed tym bronić

LOL! Ty albo masz 12 lat i dopiero się uczysz, albo jesteś tak leniwy i głupi, że nie chce Ci się czytać i dokształcać w tym co robisz.

Polecam google.pl. Zacznij od słownika ortograficznego a skończ na tym jak bronić się przed atakami DDOS (najpierw może jednak poszukaj na wikipedii tego pojęcia, zwłaszcza tego, czym różni się DOS od DDOS, bo zakładam, że Twoj 10-letni kolega nie ma botnetu, więc nie ma mowy o DDOSie), potem dowiedz się co to iptables, gdy już dowiesz się, że na proserwer.pl nie masz do tego dostępu i zrozumiesz kod błędu, który właśnie podałeś, zmien hosting na lepszy

przepraszam, ale muszę....

Facepalm_jesusfacepalmfacepalm.jpg

Edytowane przez hiroshima
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość hiroshima

Przez takich użyszkodników jak on odechciewa mi się czytać fór dyskusyjnych, ponieważ ich iloraz inteligencji mnie przeraża... To co prezentuje na tym forum użyszkodnik przechodzi moje najśmielsze oczekiwania i sprawia, że coraz bardziej tracę wiarę w polski system oświaty.

Banować takich to może zły pomysł, bo faktycznie odsłona strony to odsłona strony, ale zrobienie grupy 'Debil' i zawalenie ich reklamami skłoni ich do używania wyszukiwarki! Skoro w szkole nie potrafią już zresocjalizować takich jak on to może w ten sposób się uda..

Przepraszam za OT, ale ten temat to i tak śmietnik. Gdyby był przycisk 'udostępnij na bashu' albo od razu 'zrób demotywator' to na pewno bym go użył i przekaz byłby ten sam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość hiroshima

mój błąd, oczywiście miało być forów, ale już nie mogę edytować tego posta

Edytowane przez hiroshima
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Problem ROZWIĄZANY. Jeśli są jakiekolwiek wątpliwości, pytania proszę o założenie nowego tematu.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.