Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Dziwny mail od IPSu :(


kto

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Dostałem dziś takiego malia:

Hello ......,

We regret to inform you that your IP.Board: Standard License has been cancelled due to non payment of invoice .......... If you have submitted payment, please contact the billing department to resolve this billing issue by submitting a ticket from within your client center or calling 1-800-901-5491 within the USA or 1-434-316-7201 outside of the USA.

Invision Power Services.

Regards,

Invision Power Services

http://www.invisionpower.com

Czy może mi Ktoś wytłumaczyć o co chodzi? :) Mam zablokowany system pobierania :)

:racaok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Witaj,

prawdopodobnie licencja była opłacana za pomocą PP i płacący wystosował prośbę do PP, że ktoś dokonał tej płatności bez jego zgody/wiedzy i wystąpił o zwrot kasy.

Dość często spotykana sytuacja z PP, dlatego ja płatności do IPS za pomocą PP omijam szerokim łukiem.

Jednym słowem: na chwilę obecną straciłeś licencję.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

prawdopodobnie licencja była opłacana za pomocą PP i płacący wystosował prośbę do PP, że ktoś dokonał tej płatności bez jego zgody/wiedzy i wystąpił o zwrot kasy.

Dość często spotykana sytuacja z PP, dlatego ja płatności do IPS za pomocą PP omijam szerokim łukiem.

Jednym słowem: na chwilę obecną straciłeś licencję.

Licencja była opłacona przez PP jak piszesz :) Ale zauważyłem że skończyła mi się licencja (data ważności) że muszę ją przydłużyć - czy to możliwe że chodzi o to? Bo ja nie wycofywałem żadnego przelewu do IPSu :) Daje Screena:

oknop.jpg

A w jaki inny sposób można zrobić przelew do IPSu oprócz PP? Mam kartę Visa.

:racaok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Oh, widzisz, to być może również mail jak się aktywność licencji skończy. Nie znam takiej sytuacji bo zawsze opłacałem. Napisz ticket do nich i dowiedz się u źródła, obym nie miał racji z pierwszej mojej wypowiedzi. :)

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oh, widzisz, to być może również mail jak się aktywność licencji skończy. Nie znam takiej sytuacji bo zawsze opłacałem. Napisz ticket do nich i dowiedz się u źródła, obym nie miał racji z pierwszej mojej wypowiedzi. :)

A jeśli nie opłacę tego to czy nadal będę mógł korzystać z IPB ale bez upgradtu? Czy straciłem już całkowicie licencje? :)

:racaok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager
A jeśli nie opłacę tego to czy nadal będę mógł korzystać z IPB ale bez upgradtu? Czy straciłem już całkowicie licencje? :)

Będziesz mógł, ale bez dostępu do aktualizacji i supportu.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na koncie miałem ostanie 100 zł i zrobiłem przelew przez kartę VISA - z tego co zrozumiałem przelew dojdzie w 24h i z kotna odliczono mi 25$ na zł to 82,76 jestem spłukany :) Ale mam nadzieje że wszystko dotyczące z przelewem będzie okej bo jeszcze nigdy nie robiłem takiego przelewu. Zawsze to korzystałem z PP i przelewy się szybko potwierdzały... Ale jeśli jest tak jak piszesz z tym PP że można cofnąć przelew to ja dziękuje wolę już poczekać te 24 h i mieć pewność że nic mi nie cofnie :)

:racaok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.