Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

ROZWIĄZANY: Członkowie forum "leaders"


przemek89k

Rekomendowane odpowiedzi

Ok - znalazłem coś takiego http://forum.invisionize.pl/topic/23723-rozwiazany-modyfikacja-pokazujaca-sklad-forum/page__st__15

Pisze tam, aby dokonać zmiany w pliku admin/applications/forums/modules_public/extras/stats.php - czy można się do niego dostać z Panelu Admina - czy trzeba go ręcznie edytować za pomocą FTP (wejść na serwer) ?

Jeżeli można z poziomu PA to gdzie tego szukać ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Z PA edycja plików na FTP? Gdzie coś takiego widziałeś?

Oczywiście, że przez FTP..

Twoje pytania czasem mnie rozbrajają..

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serwer nie jest mój, ponadto nie mam pełnych uprawnień więc stąd te pytani - kto pyta nie błądzi ;]

Hmm, a można zrobić grupę o uprawnieniach administratora - ale żeby ona nie była widoczna w tym oknie ?

Edytowane przez przemek89k
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem, że jeżeli stworzę grupę na bazie administratorów, ale odznaczę tam że może on moderować (tak jak supermoderator) na wszystkich forach, to użytkownicy tej grupy nie będą widoczni w oknie "Leaders" - de facto przecież nie mają uprawnień do moderowania forum :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Zauważyłem, że uważasz, że nazwa grupy do czegoś zobowiązuje, a to po prostu nazwa grupy nic więcej. Moce 'administracyjne' to jest jedno, no góra dwa uprawnienia - które de facto odznaczyłeś, a potem się dziwisz i piszesz oczywiste oczywistości. :)

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi o to, że tworząc grupę na bazie administratorów będzie ona miała dostęp do Panelu Administratora - jednak pozbawię ją możliwości moderacji forum ( w sensie nie będzie przypisana do żadnej kategorii i działu) - wydaje mi się, że to rozwiąże sprawę, chyba że się mylę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Problem ROZWIĄZANY. Jeśli są jakiekolwiek wątpliwości, pytania proszę o założenie nowego tematu.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.