Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

ROZWIĄZANY: Zmiana domyślnego szablonu dla wychodzących maili


MariuszT

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie ;)

Chcę zmienić szablon maili rejestracyjnych etc.

Wchodzę w edycję szablonu, rozwijam sekcję "Inne globalne szablony", znajduję i edytuję "htmlEmailWrapper". Zapisuję. Sprawdzam dla pewności czy się zapisało, jest wszystko OK.

Idę do Wygląd->Narzędzia i przebudowywuję wszystkie szablony. Nie wiem czy to konieczne ale dla pewności idę jeszcze do Ustawienia->Narzędzia->Pamięć podręczna i klikam przycisk na górze "Aktualizuj całą pamięć".

Rejestruję testowe konto i dostaję maila z domyślnym szablonem :/ Nie widać żadnych moich zmian :/ Co robię źlę, o czym zapomniałem? Bo ja już zgłupiałem ale mogę robić jakiś trywialny błąd.

Na upratego mogę w bazie danych zaktualizować domyślny szablon i tam wprowadzić poprawki, pewnie będzie działało. Ale z wiadomych powodów bardzo bym tego nie chciał.

EDIT

Dodam jeszcze, że oczywiście chodzi o zmiany w kodzie. Samo tłumaczenie zmieniam gdzie trzeba i działa wyśmienicie, zmiany się pokazują. Ale ja chcę zmienić całą strukturę maila.

Edytowane przez MariuszT
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie mam czegoś takiego. Jest /cache/skin_cache/cacheid_1/skin_emails.php ale to zupełnie nie to. Uprawnienia katalogu cacheid_1 są prawidłowe więc raczej nie w tym leży problem, że coś się nie zapisuje.

EDIT

Głupiec jestem. Nie wspomniałem, że mam kilka for i to podane w profilu dotyczy innego forum. Moja wersja, ta w której jest problem, to 3.2.3. Przepraszam, że o tym zapomniałem, za dużo na głowie dzisiaj :/

Edytowane przez MariuszT
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, jest, przepraszam, że tracę Twój czas :/ Ciężki dzień mam... Jest jakieś wytłumaczenie czemu to siedzi w pliku? Po co w takim razie szablon w panelu admina? Czy może po prostu jest bo jest i nie ma na to wytłumaczenia :)

Nie przyszło mi do głowy żeby szukać tego w plikach. Ech, nadal mają lekki bałagan w tym IPB :)

Dzięki DawPi jak zwykle za rzeczową pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Problem ROZWIĄZANY. Jeśli są jakiekolwiek wątpliwości, pytania proszę o założenie nowego tematu.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.