Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Instalacja FURL 3.4 z polskimi znakami


DawPi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Manager
Widocznie masz problem z ustawieniami mod_rewrite.
Nie ma czegos takiego jak ustawienia od mod_rewrite. Modul ten jest ladowany do apache bez zadnej konfiguracji. Zaden plik konfiguracyjny do niego nie istnieje. No chyba ze ja czegos nie zauwazam a na apache.org. To taka podstawowa sprawa.

Dziękuję młodszy kolego. :) Jednak miałem na myśli również 'stronę' IP.Board 'współpracującą' z mod_rewrite tak tworzyły wspólny kolektyw.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 80
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Dziękuję młodszy kolego. :) Jednak miałem na myśli również 'stronę' IP.Board 'współpracującą' z mod_rewrite tak tworzyły wspólny kolektyw.

To inna sprawa. Jednak nie mozna tutaj mowic o blednej konfiguracji mod_rewrite. Bo taka nie istnieje. Mozna to okreslic jako bledna konfiguracja w .htaccess. To tak nawiasem mowiac.

mod_rewrite generuje przy duzej liczbie odwiedzic dosc powazne obciazenie. I trzeba sie liczyc z potrzeba zakupu maszyny o dosc mocnych parametrach jezeli strona/forum ma sporo liczbe odwiedzin. Wiec samego bledu moze nie byc a maszyna moze byc zajezdzana :/ Czasem trzeba sie zastanowic co lepsze. Mniejsze koszta utrzymania serwera czy adresacja bardziej zrozumiala dla czlowieka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 lat później...
  • Manager

Przecież to jest poradnik do IP.Board serii 2.x. W 3.x jest to wbudowane. Jak to włączyć dowiesz się jak poszukasz na forum, a jak nie znajdziesz to w nowo założonym temacie.

 

P.s. aha i moje GG nie jest od pisania mi o tym. Napisz na forum i czekaj cierpliwie. Przypominam, że są święta.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.