Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

z SMF 2.0 do IP Board 3.2.3 - kilka problemów


Przejdź do rozwiązania Rozwiązane przez AlexX,

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, właśnie przenoszę moją bazę z SMF do IP Board, niby wszystko robię jak w poradniku, ale za nic nie chcą mi się wyświetlić działy na forum, do tego wszyscy userzy mają na koncie zero postów, co dziwne bo w statystykach jest ich 1982, czyli jak na starym forum. Może ktoś coś podpowie, bo ja tracę już pomysły. :/

post-13012-0-61945800-1331972413_thumb.p

Edytowane przez AlexX
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwnę, że po tak krótkim czasie nie mogę posta z edytować, więc piszę post pod postem...

działy już są widoczne, wystarczyło dać uprawnienia, ale nie widać ostatnich tematów na stronie głównej, do tego we wszystkich tematach użytkownicy są podpisani jako goście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

http://www.forum.vitasite.pl/uploads/1_4a067a9b18c01535ed3f94e1f426e523cdb87edf

EDF. Hmm.. A takie zapytanie:

 UPDATE profile_portal SET avatar_location = '', avatar_size = 0, avatar_type = '' 

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

już działa wszystko pięknie, tylko niektórzy mają zepsute avatary, jak najlepiej wszystkim je usunąć? :)

Kolego a co zrobiłeś, że już działa ?

U mnie jest podobnie, pojawiły się działy po nadaniu uprawnień, ale wszędzie jest 0 Topics

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluje

Dla ciebie za ponad 2 letni odkop.

49cb98bc6eea.jpg

 

 

PS: Może tak przebudować ?

"przebudowa i przeliczanie"

Nie zauważyłem, sugerowałem się tematami poniżej "proponowanymi". Przepraszam za ten błąd. Wykonałem wszystkie po kolei przebudowania i niestety nic. Podczas przebudować widze te posty jak przeskakują, ale na forum nic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.