Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

(BN23)Hide System


Batman

Rekomendowane odpowiedzi

Nazwa pliku: (BN23)Hide System

Autor: Batman

Data wysłania: 27 kwi 2009

Data aktualizacji: 17 sty 2010

Kategoria: Modyfikacje

Wersja modyfikacji: 1.2

Info : Modyfikacja umożliwia ukrywanie przed grupami użytkowników konkretną zawartość postów

Eng : This modification makes possible to hide concrete content before chosen user groups

Modyfikacja wymaga do zainstalowania :

* Universal Mod Installer

* File Editor (opcionalnie)

This mod was designed to be installed using the following components:

* Universal Mod Installer

* File Editor (optional)

Opcje (Option) :

1. Ukrycie zawartości tagu code - Hide content of code tag

2. Ukrycie zawartości tagu quote - Hide content of quote tag

3. Ukrycie adresów url (opcja ochrony zdjęć) - Hide url`s (option to protect img url`s)

4. Ukrycie dowolnego tekstu lub słowa (minimum 4 znaki) - Hide any text or word (min. 4 char)

5. Ukrycie wzorca zgodnego z wyrażeniami regularnymi PHP (Tylko dla zaawansowanych) - Hide pattern for PHP regular expressions (For advanced users )

c62f1342f73c3450m.png

51a8819df22fbf1fm.png

Upgrade: Małe poprawki kodu, ukrycie zawartości tematów i postów w profilu

Eng: Small corrections of the code + Hide content of topics and posts in user profile

Upgrade 1.2 : Dodany wybór For na których ma być ukrywana zawartość, autor zawsze widzi pełną zawartość swoich postów , dodana integracja z Thanks Advanced 2.3

ENG : Added choice of forums where hide system working, author always see full content of own posts, added integration with Thanks Advanced 2.3

small bug fixed no version change.

naprawa małego błędu bez zmiany wersji

dla tych co mają wersję 1.2 - proszę podmienić plik hide_system.php w katalogu sources\action_public\misc na aktualny.

for v1.2 users - please replace hide_system.php file in sources\action_public\misc for the current

Pobierz plik

jam_artists_button.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Fantastyczna modyfikacja! ;)

Ładują ją też na InvisionModding z adnotacją, że więcej fajnych modów u nas! :D

P.s. dzięki za promocję naszego forum! :D

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

hey there.

I get this error -

There was an error reading the XML file '(BN23)hide_system.xml' in your mod_install directory. Please correct the problem before continuing.

I'm trying to install it and i have the latest 2.6.4 version of mod installer.

Please help.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I'm 100% sure i uploaded the "mod_install" folder file. It is the 13mb file, and the other one in "file edits" is a 12mb file.

erorh.png

Please can you check on IPB 2.3.5 forums and test to see if mod install works. I don't know what i am doing wrong :S

Also read the posts below this -

http://www.invisionmodding.com/index.php?s...st&p=152361

I had a problem like this with another modification but the author said he made a mistake and he fixed it.

Edytowane przez Mkakaaveli
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I don't have 2.3.5 any more , but in this step important is only UMI

I check this file in 2 bords (2.3.6) and works perfectly,

try re-upload file in binary mode

if this nothing change then wait for upgrade of this mod, I`am do it right now , I try do it this file in super safe way maybe this help.

Edytowane przez Batman
jam_artists_button.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Witam zainstalowałem sobie modyfikacje (BN23) Hide System wszystko śmiga pięknie (świetny mod) ale mampytanko czy jest możliwość integracji go z Thanks Advanced v2.3.0 tak że jak ktoś podziękuje autorowi to pokazuje ukrytą informacje zresztą wiadomo o co chodzi ,na kilku forach widziałem i działa spokojnie . Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Zamiast tego polecam Unreal Hide Hack + thanks advanced -> w dziale z tutorialami jest gotowa modyfikacja łącząca je w opisany przez Ciebie sposób.

Ew. poczekajmy na autora modyfikacji co powie. :P

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Witam mam pewien problem wgrałem wszystkie pliczki z tej modyfikacji pozmieniałem w odpowiednich plikach w kodzie źródłowym co trzeba było dodać, lecz kiedy chce zainstalować w Mod Installer nie mogę wykonać tej operacji kiedy klikam na ikonkę Options nie rozwija mi się w ogóle to menu. Wgrałem z powrotem kopie zapasowe na serwer i nadal to samo.

Jaka może być przyczyna takiego błędu ? Proszę o pomoc i o podpowiedź jak ewentualnie to rozwiązać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.