Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

XboxArcade.pl - forum o konsolach Xbox i Xbox 360


Rekomendowane odpowiedzi

xboxarcade.jpg

Witam przedstawiam moje forum dedykowane tematyce konsolowej, a głównie skierowanej do konsol Xbox i Xbox 360.

Na stronie znajdziecie, masę poradników, szybką i fachową pomoc, gry demo, przydatne oprogramowanie oraz możecie poczytać nowości ze świata gier i umówić się na wspólną grę poprzez Xbox Live / Xlink Kai.

To nie wszystko! Dodatkowymi atrakcjami jest możliwość zdobywania achievementów (forumowy odpowiednik osiągnięć tj. konsoli Xbox 360), często są organizowane konkursy oraz turnieje, w których można zdobyć gadżety forumowe - kubki, koszulki, długopisy, smycze, a nawet gry.

arcadebutton.png

Forum posiada pełne wsparcie dla telefonów z system iOS oraz Android (Tapatalk), możliwość logowania za pomocą konta Facebook (po czym dodaje użytkownika do odpowiedniej grupy), przystosowanie do współpracy z kontem Xbox Live i wiele innych.

Dodatkowymi zaletami jest możliwość wyboru stylu pomiędzy ciemnym (Arcade) oraz jasnym (Arcade 360).

"Dokładamy wszelkich starań, aby forum było jak najbardziej przyjazne użytkownikowi, dlatego wszelkie błędy oraz kluczowe niedogodności staramy się poprawiać na bieżąco."

Forum: http://xboxarcade.pl

Znajdziesz Nas także na:

Facebook

Twitter

Google+

Zapraszam do oceny!

Konto testowe:

Login: test

Hasło: test1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Racja panowie :D Bo to wcześniej było inaczej. Styl standardowo był sztywno ustawiony na dan rozdziałkę. Jak ustawiłem wysoką to headery się ucinały, nie było repeat, ani nic w tym stylu, dlatego postanowiłem je poszerzyć :P Po jakimś czasie ustawiłem css stylów tak, że na każdej rozdziałace nawet najniższej wyświetlają się na ful screenie, bez potrzeby przesuwania paskiem szerokości :P

Muszę zmienić te grafiki pod logiem na coś ciekawszego oraz wycentrować i dodać zaćmienia po bokach, ewentualnie przymazać boki grafik, bo i tak nie wiem w dalszym ciągu jak wsadzić tam jpg, zamiast png :P

Dzięki za info musze sobie dopisać do listy poprawek ;) Takich uwag prosiłbym o więcej :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MotyF nie rozumiesz, to nie o to chodzi... Gdyby to było takie proste to dawno bym to zrobił. Skin ma zakodowane pliki w formacie png oraz możliwość wsadzenia tylko 3 nie wykryje więcej. No chyba, że wiesz jak to zrobić to chętnie posłucham :P

Chociaż chyba mnie oświeciło, bo wcześniej szukałem tego w bitach, ale pewnie to będzie tkwiło w pliku js.

Insp - zmodyfikowany Brave w całości przeze mnie - taki sam miałem na przemie ;) No może nie taki sam, bo dla wersji 3.2.3 został on trochę odświeżony, ale na wersję 3.1.4 był identyczny jak na przema (imported by Jakowskiuki)

To moje stare style z przema:

arcadev1.jpg

Brave - troszke nieaktualny, bo w późniejszym czasie zmieniły się tabelki i tło oraz drobne grafiki.

beztytuuocz.jpg

Velvet - przerobiony nie do poznania :D Były jeszcze karnacje: biła i Halo 3 (moja ulubiona) fotek nie mam ale skin jest :P

Edytowane przez Gangst3r
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To było łatwe na starszej wersji dla 3.1.4 ale teraz nie tylko ja mam z tym problem ale i wielu innych userów :P dodaje nowe BG do folderu i nic, daje kolejno bg1, bg2, bg3, i tylko te nazwy wykrywa, więcej nie i żadnych innych :P W sumie pobawiłem się tym na początku z jakąś godzinke i zostawiłem dla priorytetów :D

Zajmę się tym później :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o dodawanie dodatkowych teł w Brave to musisz edytować to:

public :a: style_images :a: Brave :a: _config :a: backgrounds.ini

I dodać kolejny wpis wg wzoru"

[bg1]
thumbnail=auto
image=bg1.png
[bg2]
thumbnail=auto
image=bg2.png
[bg3]
thumbnail=auto
image=bg3.png
[bg4]
thumbnail=auto
image=nazwa.pliku.z.grafiką

Edit: Oczywiście plik z tłem nazwa.pliku.z.grafiką, wrzucasz do

public :a: style_images :a: Brave :a: _bgs

Edytowane przez insp
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

XboxArcade zaliczyło ostatnio nowy styl (odświeżona jasna karnacja) + dodatki Xbox Live + pełna obsługa wyświetlania w opcjach HD max 1920x1080 :P

Zapraszam do obejrzenia i ocenienia stylu Arcade 360 :P

http://xboxarcade.pl/topic/1321-odswiezony-styl-arcade-360-gotowy-do-uzycia/page__pid__13916#entry13916

Edytowane przez Gangst3r
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to trafiłeś na oceniającego, heh ;) Lecimy z koksem...

Zaokrąglenia przy aktywnej stronie w primary_nav są do d*py za przeproszeniem, aż takie zaokrąglenia? Trzeba było zrobić jeśli już całe kółko - wtedy miałoby to sens.. Fajny pomysł z ikonkami online / offline, że są na rogu i ten brzeg jakby z nich wychodzi - tylko, że pewnie niedługo pojawią się osoby, które sobie ten pomysł pożyczą... Tak czy siak oprócz tej sprawy u góry irytuje mnie ilość reklam na dole strony, to mega-wielkie ogłoszenie o turnieju oraz nazwa Achievementy, to tak jakby słowa "Nagrody" w języku ojczystym nie było... Wracając jeszcze na chwile do górnej nawigacji jakieś te polskie znaki typu ę ą ź ć niezbyt pasują - może warto zainteresować się czymś takim jak Google Web Fonts? Nieco dłuższe ładowanie, a PL znaki jeśli zaznaczysz przy pobieraniu kodu na stronę są...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny pomysł z ikonkami online / offline, że są na rogu i ten brzeg jakby z nich wychodzi - tylko, że pewnie niedługo pojawią się osoby, które sobie ten pomysł pożyczą...

Zamieszczając poradnik na forum liczyłem się z tym.

nazwa Achievementy, to tak jakby słowa "Nagrody" w języku ojczystym nie było

każdy posiadacz Xbox 360 wie o co chodzi z tym :P To jest nowy bardzo popularny slang wokół posiadaczy Xbox 360 ;) Choć myślałem nad zmianą polskiego odpowiednika "Osiągnięcia".

TRACKER rozumiem, że oceniałeś styl Arcade 360 :P Troche tam poprawek naniosłem, a te zaokrąglenia nie przeszkadzają ludziom na forum, więc nie zmieniam. Fakt do czcionki można się przyczepić, ale ta została wybrana właśnie z google web fonts :P

Do tego mega ogłoszenia może zrób coś w podobie do tego http://community.inv...up-message-box/

Każdy oberzy, zamknie i spokój.

Tak, ale tego moda chce do czego innego zastosować :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Nowe zmiany na forum - poprawiony system osiągnięć, zmiana ang. nazwy achievementy na bardziej polską Osiągnięcia. Wgrana wersja Jlogica Awards 3.0.14 (na razie free). Dodałem nowe ikonki, które stworzyłem w photoshopie, dorzuciłem dobry, opis spakowałem w całość i wrzuciłem na forum - efekty można zobaczyć tutaj - http://xboxarcade.pl/jawards/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najnowszy system nagradzania wprowadza wiele zmian nie tylko w działaniu, ale i wyglądzie, wkrótce planuję zakup pełnej wersji, bo jest tam opcja Achievementów, która bardzo mnie interesuje :P

Aktualnie na forum startujemy z konkursem, gdzie od wygrania jest deska z grą Tony Hawk SHRED. Oczywiście zestaw nowy i nieużywany. Chętnych zapraszam na forum.

A tutaj możecie oceniać moją prostą graficzkę dla konkursu:

Tony_Hawk_Shred.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.