Jump to content

Hosting dHosting.pl - 10% rabat!

elroy

Użytkownik
 • Content Count

  637
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

elroy last won the day on October 12 2018

elroy had the most liked content!

Community Reputation

111 Dobra

About elroy

 • Birthday 09/26/1978

Informacje o profilu

 • Miejscowość
  Kraków

Informacje o forum

 • Wersja
  IPS 4.4.x
 • Forum
  piwo.org

Recent Profile Visitors

6566 profile views
 1. Na przykład taka forma https://wiki.piwo.org/Marcowe,_Mariusz_Bystryk_(Maryh) Jak to już próbowałem w Pages wdrażać, ale coś mi tam nie leżało i zarzuciłem projekt. Ale wracam
 2. Cześć! Potrzebuję przenieść z MediaWiki na IPS coś w formie książki kucharskiej. Taki spis receptur. Próbowałem to zrobić na Pages, ale coś mi to nie idzie. Znacie może jakieś płatne moduły (lub zbliżone - do modyfikacji. Które by to realizowały? Dzięki
 3. Cześć! Nie mogę znaleźć rozwiązania, więc może mieliście taki przypadek. Nagle przestała działać zmiana widoku postów kompaktowy-rozszerzony. W konsoli debugowania nie widzę błędów z tym związanych. Wersja przeglądarki nie ma znaczenia. Pamięć podręczna odświeżona. Można zerknąć https://www.piwo.org/discover/ Co się mogło stać?
 4. Wyłączyłem wszystko, ale bez skutku. Natomiast zauważyłem, że aplikacja system ma status Zablokowana. Tak ma być? I przy okazji prośba, bo jestem na urlopie i robię wszystko z telefonu. Działa Wam piwo.org?
 5. Cześć, Po restarcie serwera mam błąd w logach. Serwer zgłasza error 500. ACP działa, czyszczenie cache nie pomaga. Co się mogło stac? > 2019/07/29 09:39:29 [error] 1840#1840: *2683 FastCGI sent in stderr: "PHP message: PHP Fatal error: Class 'IPS\Theme\Cache\class_forums_front_topics' not found in /home/tomek/www/piwo_org/system/Theme/Theme.php(892) : eval()'d code on line 10" while reading response header from upstream,
 6. Wrzuć komendę ps aux | grep php z konsoli oraz ls -al /usr/share/nginx/example.com Wydaje mi się, że php-fpm pracuje CI na innym userze niż uprawnienia w plikach forum. Podaj co tam Ci się wyświetliło. ps: porada taka - nie instaluj sobie na serwerze takich paczek all-in-one. Później nie wiadomo co i jak. Lepiej po kolei poszczególne składniki.
 7. Sprawa jasna, w ustawieniach logowania "Standard" z jakiś bliżej nie znanych powodów pojawiła się opcja "Nazwa użytkownika", zamiast "Nazwa użytkownika i adres email"
 8. Ciężko rzec niestety, raczej ogólnie chyba po wejściu na wersję 4.
 9. Mam włączone: Standard, Google, Facebook.
 10. Cześć! Pewna część użytkowników skarży się na następujący problem. Logują się prawidłowym adresem email i hasłem ale forum pokazuje, że dane błędne. Przypominają sobie hasło, procedura ok - resetują, podają nowe i sytuacja ta sama. Natomiast jeżeli użyją nick to wszystko gra. Czym to może być spowodowane? Dzięki!
 11. No właśnie tylko tyle tego loga Używam smtp z powodów który podał @housemd oraz faktu, że serwer pocztowy to inny host, niż ten na którym stoi forum. Napisałem do hostingu, chłopaki weryfikują logi z poczty, bo tam pewnie będzie istota sprawy
 12. Nie, to jest mail z subskrypcji tematu akurat. Z rejestracji w logach nie widziałem.
 13. Cześć Często pojawia mi się taki błąd w logach jak na załączniku. Nie wiem, czy to błąd, czy nie błąd. Google nic nie podpowiada sensownego - ot fragment nagłowka email Mieliście z tym styczność?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.