Jump to content

Hosting dHosting.pl - 10% rabat!

elroy

Użytkownik
 • Content Count

  625
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

elroy last won the day on October 12 2018

elroy had the most liked content!

Community Reputation

109 Dobra

About elroy

 • Birthday 09/26/1978

Informacje o profilu

 • Miejscowość
  Kraków

Informacje o forum

 • Wersja
  IPS 4.4.x
 • Forum
  piwo.org

Recent Profile Visitors

5898 profile views
 1. No właśnie tylko tyle tego loga Używam smtp z powodów który podał @housemd oraz faktu, że serwer pocztowy to inny host, niż ten na którym stoi forum. Napisałem do hostingu, chłopaki weryfikują logi z poczty, bo tam pewnie będzie istota sprawy
 2. Nie, to jest mail z subskrypcji tematu akurat. Z rejestracji w logach nie widziałem.
 3. Cześć Często pojawia mi się taki błąd w logach jak na załączniku. Nie wiem, czy to błąd, czy nie błąd. Google nic nie podpowiada sensownego - ot fragment nagłowka email Mieliście z tym styczność?
 4. Wyszła poprawka. Wygląda na to, że nawet dzięki naszemu zgłoszeniu. Ps: pewnie nie, ale tak mi napisali Żeby było merytorycznie, od wersji 1.6.1 wtyczki z TT jest wspierane LazyLoad na forum. Wcześniej nie.
 5. Nie macie problemów z obrazkami w wątkach w Tapatalk, jak włączone jest lazyload na forum? Wygląda, że coś chyba nie tak - zdjęcia próbują się doładować, po czym znikają. Wtyczki aktualne. Jako, że Tapatalku nie wyłączę (za dużo użytkowników), to pytanie czy lazyload faktycznie daje na plus tak jak jest reklamowane. Znając tempo poprawek w TT, to chwilę im zejdzie, jeżeli to przypadłość występuję nie tylko u mnie.
 6. hehe To coś musi być u mnie w takim razie Nie było tematu.
 7. Mi chodzi, że pojawia się lista wyników i przeglądarka pokazuje dokładnie środek listy wyników Ale nie każdych. Np tu na invisionize - zapytanie licencja pokazuje prawidłowo, fraza piwo - środek strony. Tak jest na wszystkich forach Sądzę że to niunas związany z przeglądarką. (u mnie chrome)
 8. W sumie takie nic Sądziłem, że to jakiś niuans w 4.3, ale w nowej wersji mam tak samo, więc zapewne ficzers, nie bug Jak wpiszemy coś w wyszukiwarkę (w to małe pole pod avatarem) i hasła zostaną odnalezione, to system kieruje nas na środek strony wyników. Nie na samą górę, tylko tak w połowę. Czemu tak się dzieje Bo jak użyjemy tego formularza, to już normalnie: https://forum.invisionize.pl/search/
 9. Miałem dokładnie tak samo przed update do 4.4 - nie dało się nic z tym zrobić. Po całościowym podniesieniu wersji zniknęło.
 10. W nowej wersji do aplikacji Store dodano filtry w kategoriach. Domyślnie są zawsze dwa Przy cenie powinno być raczej: Podaj zakres cen (kwot), a poniżej przy Magazynie: Pokaż tylko produkty dostępne. :)
 11. Reasumując, to działa. Wróciłem do panelu Tapatalk, wstawiłem dokładnie te same dane i zaskoczył. Chyba trafiłem na jakiś czasowy problem po ich stronie.
 12. Cześć W zakładce System w narzędziach zarządzania blokami jest taki który się zwie "zapisz się do biuletynu", ale gdzie bym go nie próbował wstawić, to mam info, że "ten blok nie może zostać tu wyświetlony etc" Jak to działa i gdzie go można uruchomić
 13. @Klub Malawi a macie tylko aplikację, czy zostawiliście katalog mobique ze zmienioną nazwą na interface?
 14. Cześć! Działa Wam poprawnie Tapatalk z wersją 4.3.6? Miałem stary moduł więc zrobiłem zgodnie z instrukcją. Czyli usunąłem folder mobique, odinstalowałem plugin, zainstalowałem aplikację. Później zgodnie z tym poradnikiem. https://www.tapatalk.com/download_IPBoard.php Mam wrażenie, że jest jakaś sprzeczność, bo raz jest napisane, że należy usunąć stary katalog z głównego katalogu strony, a później, że trzeba zmieniać mu nazwę na interface. Jak to macie ustawione?
 15. Reasumując. Nigdy nie miałem jakiegoś zewnętrznego stylu - zawsze był ten defaultowy od czasów 3.4 Odpowiedź z supportu Faktycznie pomogło, choć przyznam szczerze - nie przypominam sobie, abym te pliki modyfikował Temat rozwiązany.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.