Skocz do zawartości

Hosting dHosting.pl - 10% rabat! :-)

elroy

Użytkownik
 • Zawartość

  582
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  4

Ostatnia wygrana elroy w Rankingu w dniu 25 Sierpień 2015

elroy posiadał najczęściej polubioną zawartość!

Reputacja

94 Dobra

O elroy

 • Urodziny 26.09.1978

Informacje o profilu

 • Miejscowość
  Kraków

Informacje o forum

 • Wersja
  IP.Board 3.3.4
 • Forum
  piwo.org

Ostatnie wizyty

4828 wyświetleń profilu
 1. Cześć! Przygotowuję się do upgrade, więc zaczynam rzecz jasna od kwestii licencji. W panelu wygląda, to tak, jak na screenach. Pytanie. 1. Czy po odnowieniu (35$) będę mógł rozumiem pobrać upgrade do 4.x oraz ewentualnie dokupić brakujące aplikacje? 2. Nie widzę nigdzie aplikacji chat - da się ją dokupić w późniejszym czasie gdzieś? Dotychczas była dostępna jako 6 miesięczne odnowienie dla 20userów.
 2. Cześć! Przymierzam się jakoś w najbliższym półroczu do migracji, ale w demo nie mogę znaleźć stosownej opcji. Czy da się w wersji 4 ustawić artykuły jako strona główna? W poprzedniej wersji można było ip.content ustawić tak, żeby po wejściu wyświetlał się domyślnie ten moduł, dzięki czemu można było zrobić dość zgrabny CMS. Wykonalne w czwórce? Dzięki!
 3. Moje poprawione. Jedynie nie wiem, gdzie edytować tytuł i zajawkę. http://forum.invisionize.pl/tutorials/article/39-databases-w-ipcontent-na-przykladzie-prostego-systemu-faq/
 4. Serwer CS na VPS w sieci lokalnej

  Prizmo rozwiniesz myśl Ja jestem zielony w tych sprawach :/
 5. Cześć! Wiem, że jest tutaj dużo fanów gier, więc mam prośbę o poradę. Czy możecie podrzucić jakiś aktualny tutorial jak odpalić serwer CS w sieci lokalnej na VPS/Linux? Jest tego trochę w sieci, ale różnie z aktualnością, dostępnością printscreenów itp. Mam w pracy trochę nudzących się maszyn wirtualnych i chcieliśmy sobie pograć po godzinach Aha: próba uruchomienia serwera u któregoś z graczy nie sprawdziła się. Część się logowała, innym CS się zawieszał na tej operacji. Klienci to czysty 1.6 nosteam na win7/8.1
 6. Duża ilość zapytań - wolne działanie IPC

  Nie wiem jak to jest, ale zawsze jak napiszę posta na forum, to znajdę przyczynę Nie polecam dodawania bloków z importem po rss np nowości z forum czy blogów. Generują mnóstwo zapytań i powoduje mocne zamulenie serwisu.
 7. Cześć! Mam problem (nie od dziś, ale w końcu się za to zabrałem). Wczytanie głównej strony opartej na ip.content trwa według mnie fatalnie. ( to vps - własne zarządzanie). Wszystkie inne podstrony serwisu super - główna do kitu. Zobaczcie Czas wykonania: 4,9926 Obciążenie: 0.96 Zapytania: 105 zapytań Podczas gdy np wejście na główną stronę forum (i to przy większym load) Czas wykonania: 0,1427 Obciążenie: 1.81 Zapytania: 11 zapytań Pytanie do użytkowników tej aplikacji. Też macie tak dużą ilość zapytań do bazy? Nie mam tam nic ciekawego, dwa-trzy boxy. Wydaje mi się, że to tutaj leży problem. Konto testowe, login i hasło: test2 , host z sygnatury. Ipc w najnowszej wersji, forum 3.4.7 Pomożecie radą?
 8. Bug w systemie raportowania?

  Ok, sprawa się wyjaśniła. Miałem aktywne jeszcze raporty sprzed upgrade. Nowe raporty już mają poprawne linki. Temat rozwiązany.
 9. Bug w systemie raportowania?

  Jak wyłączę rewrite to dalej mam coś źle. Po index.php forum dodaje "/" http://www.domena.pl/index.php?/app=forums?module=forums&section=findpost&pid=335636
 10. Bug w systemie raportowania?

  A masz ip.content jako główną stronę? Może to? Co masz na myśli "z włączonym index.php" ?
 11. Cześć Zauważyłem jedną przypadłość w 3.4.7 Jesteśmy w centrum zgłoszeń, klikamy na ten link To zgłoszenie dotyczy: Link do tematu Po kliknięciu normalnie zostajemy przeniesieni do zgłoszonej zawartości, ale tak się nie dzieje, bo u mnie link jest źle skonstruowany. Jest http://www.domena.pl/app=forums?module=forums&section=findpost&pid=335636 A powinien pojawić się jeszcze index.php bo dostaniemy 404. http://www.domena.pl/index.php?app=forums?module=forums&section=findpost&pid=335636 Odpowiada za to w Centrum Zgłoszeń / viewReport, ale nie specjalnie umiem go tam poprawić. <a href="{$options['url']}" title="{$this->lang->words['report_view_reported']}">{$options['title']}</a> Sprawdzicie jak u Was?
 12. Dzięki, pól serwera już rozgrzebałem prawie...
 13. Cześć! Zakładam drugi wątek dotyczący cytowania, bo dotyczy innego problemu. Po upgrade do z 3.3 na 3.4.7 pojawiły mi się apostrofy w cytatach jak poniżej w screenie. Między nickiem. Wejście w dany post i jego zapisanie naprawia problem. Czyściłem cache postów i na co jeszcze wpadłem, ale to nie pomaga. Włączyć przeliczanie postów? Post wygląda prawidłowo w trybie tekstowym. [quote name='maciek1221' timestamp='1422380641' post='329056']
 14. Wyczyściłem cache postów i wszędzie już mam angielskie nazwy miesięcy w cytatach :/ Powyższe linki niestety już nie obrazują różnić.
 15. Cześć! Mam problem z którym nie umiem sobie poradzić. Po upgrade zauważyłem (nie ruszając ustawień dat w systemie) że w cytatach w nowych postach mam angielskie nazyw miesięcy. W innych miejscach forum jest ok. Stare posty mają jeszcze prawidłowe (choć ze zepsutym coś ostylowaniem), ale po edycji już wskazują angielskie. Locale na serwerze mam prawidłowe, ustawienia w ACP poniżej. Posty wyglądają tak: Stary z datą sprzed upgrade: http://www.piwo.org/topic/10089-dla-poczatkujacych-czuje-sie-calkowicie-zagubiony/?p=331430 Nowy: http://www.piwo.org/topic/10089-dla-poczatkujacych-czuje-sie-calkowicie-zagubiony/?p=335492 Wiecie może jak to poprawić?
×