Hosting dHosting.pl - 10% rabat! :-)

elroy

Użytkownik
 • Zawartość

  581
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  4

Ostatnia wygrana elroy w Rankingu w dniu 25 Sierpień 2015

elroy posiada najczęściej lubianą zawartość!

Reputacja

94 Dobra

O elroy

 • Urodziny 26.09.1978

Informacje o profilu

 • Miejscowość
  Kraków

Informacje o forum

 • Wersja
  IP.Board 3.3.4
 • Forum
  piwo.org

Ostatnie wizyty

4639 wyświetleń profilu
 1. Cześć! Przymierzam się jakoś w najbliższym półroczu do migracji, ale w demo nie mogę znaleźć stosownej opcji. Czy da się w wersji 4 ustawić artykuły jako strona główna? W poprzedniej wersji można było ip.content ustawić tak, żeby po wejściu wyświetlał się domyślnie ten moduł, dzięki czemu można było zrobić dość zgrabny CMS. Wykonalne w czwórce? Dzięki!
 2. Moje poprawione. Jedynie nie wiem, gdzie edytować tytuł i zajawkę. http://forum.invisionize.pl/tutorials/article/39-databases-w-ipcontent-na-przykladzie-prostego-systemu-faq/
 3. Prizmo rozwiniesz myśl Ja jestem zielony w tych sprawach :/
 4. Cześć! Wiem, że jest tutaj dużo fanów gier, więc mam prośbę o poradę. Czy możecie podrzucić jakiś aktualny tutorial jak odpalić serwer CS w sieci lokalnej na VPS/Linux? Jest tego trochę w sieci, ale różnie z aktualnością, dostępnością printscreenów itp. Mam w pracy trochę nudzących się maszyn wirtualnych i chcieliśmy sobie pograć po godzinach Aha: próba uruchomienia serwera u któregoś z graczy nie sprawdziła się. Część się logowała, innym CS się zawieszał na tej operacji. Klienci to czysty 1.6 nosteam na win7/8.1
 5. Nie wiem jak to jest, ale zawsze jak napiszę posta na forum, to znajdę przyczynę Nie polecam dodawania bloków z importem po rss np nowości z forum czy blogów. Generują mnóstwo zapytań i powoduje mocne zamulenie serwisu.
 6. Cześć! Mam problem (nie od dziś, ale w końcu się za to zabrałem). Wczytanie głównej strony opartej na ip.content trwa według mnie fatalnie. ( to vps - własne zarządzanie). Wszystkie inne podstrony serwisu super - główna do kitu. Zobaczcie Czas wykonania: 4,9926 Obciążenie: 0.96 Zapytania: 105 zapytań Podczas gdy np wejście na główną stronę forum (i to przy większym load) Czas wykonania: 0,1427 Obciążenie: 1.81 Zapytania: 11 zapytań Pytanie do użytkowników tej aplikacji. Też macie tak dużą ilość zapytań do bazy? Nie mam tam nic ciekawego, dwa-trzy boxy. Wydaje mi się, że to tutaj leży problem. Konto testowe, login i hasło: test2 , host z sygnatury. Ipc w najnowszej wersji, forum 3.4.7 Pomożecie radą?
 7. Ok, sprawa się wyjaśniła. Miałem aktywne jeszcze raporty sprzed upgrade. Nowe raporty już mają poprawne linki. Temat rozwiązany.
 8. Jak wyłączę rewrite to dalej mam coś źle. Po index.php forum dodaje "/" http://www.domena.pl/index.php?/app=forums?module=forums&section=findpost&pid=335636
 9. A masz ip.content jako główną stronę? Może to? Co masz na myśli "z włączonym index.php" ?
 10. Cześć Zauważyłem jedną przypadłość w 3.4.7 Jesteśmy w centrum zgłoszeń, klikamy na ten link To zgłoszenie dotyczy: Link do tematu Po kliknięciu normalnie zostajemy przeniesieni do zgłoszonej zawartości, ale tak się nie dzieje, bo u mnie link jest źle skonstruowany. Jest http://www.domena.pl/app=forums?module=forums&section=findpost&pid=335636 A powinien pojawić się jeszcze index.php bo dostaniemy 404. http://www.domena.pl/index.php?app=forums?module=forums&section=findpost&pid=335636 Odpowiada za to w Centrum Zgłoszeń / viewReport, ale nie specjalnie umiem go tam poprawić. <a href="{$options['url']}" title="{$this->lang->words['report_view_reported']}">{$options['title']}</a> Sprawdzicie jak u Was?
 11. Dzięki, pól serwera już rozgrzebałem prawie...
 12. Cześć! Zakładam drugi wątek dotyczący cytowania, bo dotyczy innego problemu. Po upgrade do z 3.3 na 3.4.7 pojawiły mi się apostrofy w cytatach jak poniżej w screenie. Między nickiem. Wejście w dany post i jego zapisanie naprawia problem. Czyściłem cache postów i na co jeszcze wpadłem, ale to nie pomaga. Włączyć przeliczanie postów? Post wygląda prawidłowo w trybie tekstowym. [quote name='maciek1221' timestamp='1422380641' post='329056']
 13. Wyczyściłem cache postów i wszędzie już mam angielskie nazwy miesięcy w cytatach :/ Powyższe linki niestety już nie obrazują różnić.
 14. Cześć! Mam problem z którym nie umiem sobie poradzić. Po upgrade zauważyłem (nie ruszając ustawień dat w systemie) że w cytatach w nowych postach mam angielskie nazyw miesięcy. W innych miejscach forum jest ok. Stare posty mają jeszcze prawidłowe (choć ze zepsutym coś ostylowaniem), ale po edycji już wskazują angielskie. Locale na serwerze mam prawidłowe, ustawienia w ACP poniżej. Posty wyglądają tak: Stary z datą sprzed upgrade: http://www.piwo.org/topic/10089-dla-poczatkujacych-czuje-sie-calkowicie-zagubiony/?p=331430 Nowy: http://www.piwo.org/topic/10089-dla-poczatkujacych-czuje-sie-calkowicie-zagubiony/?p=335492 Wiecie może jak to poprawić?
 15. Dzięki Dawid, To jest płatna aplikacja http://community.invisionpower.com/files/file/5166-ignore-topics/ Ale jeżeli mogę, to podrzucę Ci pliki na priv.