Jump to content

Hosting dHosting.pl - 10% rabat!

elroy

Użytkownik
 • Content Count

  634
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

elroy last won the day on October 12 2018

elroy had the most liked content!

Community Reputation

111 Dobra

About elroy

 • Birthday 09/26/1978

Informacje o profilu

 • Miejscowość
  Kraków

Informacje o forum

 • Wersja
  IPS 4.4.x
 • Forum
  piwo.org

Recent Profile Visitors

6349 profile views
 1. Cześć! Nie mogę znaleźć rozwiązania, więc może mieliście taki przypadek. Nagle przestała działać zmiana widoku postów kompaktowy-rozszerzony. W konsoli debugowania nie widzę błędów z tym związanych. Wersja przeglądarki nie ma znaczenia. Pamięć podręczna odświeżona. Można zerknąć https://www.piwo.org/discover/ Co się mogło stać?
 2. Wyłączyłem wszystko, ale bez skutku. Natomiast zauważyłem, że aplikacja system ma status Zablokowana. Tak ma być? I przy okazji prośba, bo jestem na urlopie i robię wszystko z telefonu. Działa Wam piwo.org?
 3. Cześć, Po restarcie serwera mam błąd w logach. Serwer zgłasza error 500. ACP działa, czyszczenie cache nie pomaga. Co się mogło stac? > 2019/07/29 09:39:29 [error] 1840#1840: *2683 FastCGI sent in stderr: "PHP message: PHP Fatal error: Class 'IPS\Theme\Cache\class_forums_front_topics' not found in /home/tomek/www/piwo_org/system/Theme/Theme.php(892) : eval()'d code on line 10" while reading response header from upstream,
 4. Wrzuć komendę ps aux | grep php z konsoli oraz ls -al /usr/share/nginx/example.com Wydaje mi się, że php-fpm pracuje CI na innym userze niż uprawnienia w plikach forum. Podaj co tam Ci się wyświetliło. ps: porada taka - nie instaluj sobie na serwerze takich paczek all-in-one. Później nie wiadomo co i jak. Lepiej po kolei poszczególne składniki.
 5. Sprawa jasna, w ustawieniach logowania "Standard" z jakiś bliżej nie znanych powodów pojawiła się opcja "Nazwa użytkownika", zamiast "Nazwa użytkownika i adres email"
 6. Ciężko rzec niestety, raczej ogólnie chyba po wejściu na wersję 4.
 7. Mam włączone: Standard, Google, Facebook.
 8. Cześć! Pewna część użytkowników skarży się na następujący problem. Logują się prawidłowym adresem email i hasłem ale forum pokazuje, że dane błędne. Przypominają sobie hasło, procedura ok - resetują, podają nowe i sytuacja ta sama. Natomiast jeżeli użyją nick to wszystko gra. Czym to może być spowodowane? Dzięki!
 9. No właśnie tylko tyle tego loga Używam smtp z powodów który podał @housemd oraz faktu, że serwer pocztowy to inny host, niż ten na którym stoi forum. Napisałem do hostingu, chłopaki weryfikują logi z poczty, bo tam pewnie będzie istota sprawy
 10. Nie, to jest mail z subskrypcji tematu akurat. Z rejestracji w logach nie widziałem.
 11. Cześć Często pojawia mi się taki błąd w logach jak na załączniku. Nie wiem, czy to błąd, czy nie błąd. Google nic nie podpowiada sensownego - ot fragment nagłowka email Mieliście z tym styczność?
 12. Wyszła poprawka. Wygląda na to, że nawet dzięki naszemu zgłoszeniu. Ps: pewnie nie, ale tak mi napisali Żeby było merytorycznie, od wersji 1.6.1 wtyczki z TT jest wspierane LazyLoad na forum. Wcześniej nie.
 13. Nie macie problemów z obrazkami w wątkach w Tapatalk, jak włączone jest lazyload na forum? Wygląda, że coś chyba nie tak - zdjęcia próbują się doładować, po czym znikają. Wtyczki aktualne. Jako, że Tapatalku nie wyłączę (za dużo użytkowników), to pytanie czy lazyload faktycznie daje na plus tak jak jest reklamowane. Znając tempo poprawek w TT, to chwilę im zejdzie, jeżeli to przypadłość występuję nie tylko u mnie.
 14. hehe To coś musi być u mnie w takim razie Nie było tematu.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.