Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

błąd podczas importu obrazków


RafalBartosiak

Rekomendowane odpowiedzi

tak mam dobrze ustawione jak napisałem wyżej wgrywanie idzie tylko do pewnego momentu pliki wgrywają się wyskakuje błąd i grywanie przerwane jest folder od tego stylu podczas wgrywania ale nie kąpletny bo wywaliło podczas wgrywania błąd mam sposób jak oszukać ten błąd mianowicie trzeba by było jakoś ręcznie wypakować plik xml i wgrać go na serwer tylko jak ... A może wam podesłać wam ten plik xml obrazków i sprawdzicie czy wam się wgrywa ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

To nie ma znaczenia, bo pewnie na 99,99% wgra. Masz możliwość podania jakichś konkretniejszych informacji? Bo nie rozumiem - wgrywa i przestaje nagle? Awatary (zdjęcie) możesz poprawnie w UCP wysłać?

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daw a więc tak wszystko dokładnie gdy wgrywam plik xml obrazka tak po około 30 sec wgrywania wywala mi taki error

Wiadomość IP.Board
Błąd importu: Nie udało się zapisać zbioru grafik na dysku

a więc probuję wgrać 2 raz wyskakuje że juz mam to wgrane wbijam na ftp no to fakt jest to wgrane ale w porównaniu do innych styli brakuje kilku folderów oraz plików

btw na forum też widać że brakuje plików

Edytowane przez rafo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Style stylami, a zdjęcia?

no pliki obrazków te do stylu .xml wszystkie co wgrywałem bez problemu tylko ten 1 aby się uparł i nie chce pójść ...

chcę trochę oszukać skrypt i samemu zaimportować xml razem z błędem

ale nadpisać folder z obrazkami

bo nie mam innej opcji aby to zrobić

szukałem jakiejś opcji żeby samemu jakoś rozpakować plik xml no ale nic na ten temat nie znalazłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.