Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Licznik postów


Gangst3r

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam pytanie jak ustawić termin ważności postów.

U mnie na forum ostatnimi czasy sporo się pisze wiadomości, niemniej jednak jak ktoś nie jest zalogowany przykładowo tydzień czasu to nie wyświetli mu się te 40-50 postów, które zostały napisane przez ten okres czasu, lecz tylko 20-30. Dlatego chciałbym zwiększyć ten okres (dni/liczby) zapisywania nieprzeczytanych postów. Nie wiem dokładnie, gdzie to ograniczenie jest, więc pytam tutaj :P

Szukam w CPU Saving & Optimization tylko nie mam pewności czy opcja Post cache jest tą liczbą okresu odpowiadającą za przechowywanie nieprzeczytanych postów :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam ustawione VNC i jakby pogrzebać w bocznym panelu VNC i przefiltrować wiadomości to by miał wszystko co było do tej pory napisane :) Ale chodzi o to, że na starcie otrzymywałby liczbę X tematów/postów wyświetlanych w VNC, które przez ustalony okres byłyby naliczane. A tak ta liczba spada po kilku dniach, przy kolejnym zalogowaniu i nawet nie osiąga tej setki (logowałem się na konto testowe po ok 2 tygodniach czasu).

Jeśli da się rady ustawić w silniku w miarę nie obciążając serwera, liczbę postów/tematów do ustalonego, po którym wartość by spadała.

Na phpbb by przemo było tak, że do ustalonej liczby postów system resetował nieprzeczytaną zawartość, aby nie zaśmiecać bazy, pokazując tym samym ile było postów nieprzeczytanych :P

postyj.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmieniałem coś w ustawkach Search Set-Up :P

Ustawiłem tam w Default "View New Content" method - Content I have no read. No nic będę jeszcze kombinował z tymi ustawieniami, żeby do 30 dni trzymało wszystkie nieczytane posty/tematy, a potem resetowało się i od nowa naliczało :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.