Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

ROZWIĄZANY: Błąd mysql podczas konwersji


teez

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Podczas konwersacji konwersji ( połączenie dwóch baz ) wyskoczył mi error z bazy mysql

http://forum.invisio.../1gi65sa7b39qu/

W czym tkwi problem i jak go rozwiązać?

Edytowane przez Jakub
Konwersji, nie konwersacji :)

Znajdziesz mnie na LinkedIn

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

A no to musisz już poradzić sobie sam, bo aż tyle grzebać nie będę dziś na pewno. ;)

Pewnie gdzieś trzeba zakomentować itp.

Swoją drogą nie wiem dlaczego bierzecie się za rzeczy o których średnio macie pojęcie, a potem jak wyskoczą takie kwiatki (nie powiedziane, że nie będzie innych), to nawet nie wykonujecie kopii bezpieczeństwa :a: masz taką? ;)

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, to robię na localhoscie, na komputerze mam wszystko i na ftp zresztą też. :) - bez wcześniejszego backupa nie robię prawię nic. :P Czemu się za to biorę? Metoda prób i błędów, może wyjdzie, może nie - zobaczymy. Jak to powiedziałeś, niech porażki motywują do dalszej pracy.

No nic, dzisiaj zgram jeszcze z FTP resztę plików, usunę modyfikację z obu baz, hooki , rss'y i będę próbował na czysto. Do końca tygodnia dam odpowiedź czy się udało.

Edytowane przez TeeZik

Znajdziesz mnie na LinkedIn

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Problem ROZWIĄZANY. Jeśli są jakiekolwiek wątpliwości, pytania proszę o założenie nowego tematu.Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.