Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

ROZWIĄZANY: Panel moderacynjny w widoku posta


Gangst3r

Rekomendowane odpowiedzi

Witam szanownych użytkowników,

Piszę, albowiem znalazłem nie do końca błąd, lecz złe wykonywanie funkcji js w widoku posta. Chodzi dokładniej o ten panel.

PR5iO.jpg

Po kliknięciu nie nie wykonuje się funkcja js czyli panel nie chowa się i jest cały czas widoczny. Po kliknięciu wykonuje funkcje przypisaną do <a .., czyli a href="#" odsyłając na top strony.

Myślałem, że gdzieś się gryzie skrypt z jQuery i trzeba zastosować funkcje nonConflict, ale to nie to, i gdzieś leży błąd po stronie funkcji w skrypcie, bo ten sam problem zauważam na każdym innym stylu ;)

Może uda nam się znaleźć rozwiązanie to temat powędrowałby do poradników :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Używam Opera DrogonFly, bo Firebug ssie :) Szukałem chwilke i nie znalazłem diva w większości bitów już nie wspominając o klasie. Więc pewnie jakiś dodatek zarzucili w 3.3.1. Szukałem chwile, bo po dłuższym zastanowieniu przestało mi to przeszkadzać, a wręcz przeciwnie. Ważne, że nie jest widoczne dla innych grup prócz ustalonych ;)

Jak dla mnie problem rozwiązany, choć innym może to przeszkadzać, więc topic może się jeszcze komuś przydać. Mnie aktualnie nie przeszkadza więc ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Problem ROZWIĄZANY. Jeśli są jakiekolwiek wątpliwości, pytania proszę o założenie nowego tematu.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.