Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

ROZWIĄZANY: MinervaSEO


Lukez

Rekomendowane odpowiedzi

Witamy ;)

Jaką wersję masz tej modyfikacji?

Tak jak w temacie ;)

Wedle instrukcji czytam, że to się robi na końcu czyli po wgraniu wszystkiego na serwer a potem ustawieniu chmodów, potem edycji plików i HTML'u w skinie.

Instalacja jest na końcu.

Robilem i tak, nic nie dało.

Kiedyś już instalowałem i działało poprawnie, a później się zrobiło coś takiego... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Poniuchałem trochę w plikach i nie wiele tam widzę co by można zrobić. Na oficjalnym forum również jakoś specjalnie nie ma nic o tym. Jednak pisałeś, że poprzednio instalowałeś już tę modyfikację i było OK. Być może ustawienia są nadal na forum i nie potrzeba tego instalować ponownie, a jedynie wykonać edycje plików. Sprawdź dobrze bazę danych pod tym kątem.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już nie mam pomysłów co zrobić ;) może jakiś wpis w MySQL został po starej instalacji.. hmm

A starą instalację odinstalowałeś poprawnie i pousuwałeś wszystkie wpisy w plikach? Sprawdź to dobrze bo Minerva ma bzika na tym punkcie :0 Ja używam wersji 0.4.2 i przez pierwsze 2 miesiące usuwałem błędy w kodzie i poprawiałem działanie. A Ty którą wersję instalujesz?

Poniuchałem trochę w plikach i nie wiele tam widzę co by można zrobić. Na oficjalnym forum również jakoś specjalnie nie ma nic o tym. Jednak pisałeś, że poprzednio instalowałeś już tę modyfikację i było OK. Być może ustawienia są nadal na forum i nie potrzeba tego instalować ponownie, a jedynie wykonać edycje plików. Sprawdź dobrze bazę danych pod tym kątem.

Dokładnie, w instalce masz dokładnie opisane jak robić upgrade do nowszej wersji.

46279b204b.png

Rozwiążemy dla Ciebie każde zadanie z matematyki: http://matma4u.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A starą instalację odinstalowałeś poprawnie i pousuwałeś wszystkie wpisy w plikach? Sprawdź to dobrze bo Minerva ma bzika na tym punkcie :0 Ja używam wersji 0.4.2 i przez pierwsze 2 miesiące usuwałem błędy w kodzie i poprawiałem działanie. A Ty którą wersję instalujesz?

Dokładnie, w instalce masz dokładnie opisane jak robić upgrade do nowszej wersji.

Pliki są nówki ;) przed chwilą w rejestrze wywalilem wpisy... ale dalej nic.

instaluje wersje 0.4.1 przed chwila sciagnieta z oficjalnej strony ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do samej instalacji to sprawa wygląda następująco:

- wszystkie stare pliki minervy musisz nadpisać nowymi wersjami

- następnie dokonaj potrzebne wpisy w szablonach i plikach

- wyłącz forum (offline)

- uruchom instalator

Najlepiej, abyś poprzez instalator starej wersji odinstalował ją, usunął wszystkie wpisy i zrobił świeżą instalację

46279b204b.png

Rozwiążemy dla Ciebie każde zadanie z matematyki: http://matma4u.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma ;)

Not Found

The requested URL /distribute/MINERVASEO_0.4.2.zip was not found on this server.

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na szczęście mam najnowszą paczkę więc mogę udostępnić

46279b204b.png

Rozwiążemy dla Ciebie każde zadanie z matematyki: http://matma4u.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DawPi szybki jesteś. A oto proszę załącznik:minerva2008.zip

Tylko nie przejmuj się, że w ACP będzie pokazywać 0.4.1 i w niektórych plikach. Ja mam wersję dla beta testerów i nie wszędzie są naniesione poprawki odnośnie wersji.

A gdyby coś nie działało to daję jeszcze maila: **********@gmail.com

Skasuj tego maila bo Cię spamboty zjedzą. Ale szybko!!!!!

46279b204b.png

Rozwiążemy dla Ciebie każde zadanie z matematyki: http://matma4u.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DawPi szybki jesteś. A oto proszę załącznik:minerva2008.zip

Tylko nie przejmuj się, że w ACP będzie pokazywać 0.4.1 i w niektórych plikach. Ja mam wersję dla beta testerów i nie wszędzie są naniesione poprawki odnośnie wersji.

Skasuj tego maila bo Cię spamboty zjedzą. Ale szybko!!!!!

A niech zjadają ;) to i tak nie prywatny ;)

wgrałem pliki... lecz niestety to samo..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A niech zjadają ;) to i tak nie prywatny ;)

wgrałem pliki... lecz niestety to samo..

Bo wpierw zrób odpowiednie wpisy w plikach i nadpisz stare pliki nowymi. (tymi z paczki) Otwórz manuala, czytaj ze zrozumieniem i rób tak jak w nim pisze !!

46279b204b.png

Rozwiążemy dla Ciebie każde zadanie z matematyki: http://matma4u.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.