Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Po przenosinach nie ładuje 95% avatarów


pitersc

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz mam problem następujący: 95% avatarów nie ładuję a o dziwo niektóre (najstarsze pojawiają się), a reszta ma fabryczny avatar.

Na forum mam blisko 17000 użytkowników a przy przebudowie miniatur zdjęć użytkowników skrypt po 50 sztukach mówi, że gotowe, może w tym przyczyna?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wejdz do phpmyadmina

tabela x_members (gdzie x to twój prefix) wyszukaj np. siebie i zobacz czy jest tam w ogóle link do twojego avatara czyli sciezka uploads\profile......

Jak nie ma to bedziesz musial jeszcze raz wczytywać część bazy.

Jeżeli link jest to sprawdź czy obrazek istnieje być może nie wszystkie pliki sie tam wgrały jak sam mówisz przy takiej ilości uzytkownikow z czego jeszcze pelno załącznikow musialo to trochę trwać ;)

btw home ma ok 300 mb pamieci a forum nasze wymaga minimum 128, mozesz spokojnie sobie pozwolic i przebudowywac awatary po 300-350 na raz i nic sie nie stanie :)

Edytowane przez DjKolo
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

W bazie danych jak to wygląda dla usera który ma awatar, ale któremu się nie wyświetla vs. dla usera z wgranym awatarem i poprawnie się wyświetlającym?

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie widzę między nimi żadnej różnicy - czy któraś konkretna zmienna z tabeli members jest odpowiedzialna z thumba? Albo jestem ślepy albo nie widzę takiej zmiennej nawet dla usera, który ma awatar... Jak się doda na nowo to oczywiście wyświetla się poprawnie, no i przypomne najdziwniejsze jak wezme przebuduj miniatury zdjęć użytkowników to po 50 sztukach skrypt kończy jako gotowe (czy tak powinno być skoro mam blisko 18000 userów?) pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiedz co masz w ACP->System->Ustawienia->System->General Configuration->Path to 'upload' directory

bo na glowanet to musialo byc cos w stylu: homedir/public_html/uploads czy jakos tak nie pamietam już. powiedz co masz tam obecnie?

musi być samo /uploads tak wymaga home.pl

+

w Upload URL musisz mieć http://grajkownia.com/uploads

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.