Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Dodanie strony url do wyszukiwarki google


Mlynek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, dokładnie miesiąc temu, dodałem do google Adres OnlyCs.p / onlycs.pl i wykonalem dość dużo reklam + bannery na różnych forach mam 1401 Napisanych postów 281 Wszystkich użytkowników i Forum istenieje 1miesiąc i 2dni.. lecz gdy wchodzę w google.pl Wpisuję chocby OnlyCs to nic nie wyskoczy tylko inne strony. Gdy miałem starsze sieci, i dodałem Adres np Rybnik-Cs.eu, to po 2 dniach gdy wchodziłem w google, wpisywałem Rybnik i już pokaywała się Rybnik-Cs.eu .. a dlaczego teraz nic nie wyświetla? co mam zrobić jak dodać, aby wyświetlało się w google np po wpisaniu Only

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aby wyświetlało się w google np po wpisaniu Only

Hah, brak szans.

Jak brak szans? Może gdzieś na milionowej stronie wyników będzie. ;)

Nasz kolega już siedział za piracką wersję IPB, Ty też możesz
† Będziemy bronić SB po kres naszych sił †
Nie ma bolca na izolca!!!
Tłumaczes Power

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozycjonowanie na słowa CS albo Counter Strike :D i tak dobrze że po wpisaniu Twojego adresu (czyli frazy onlycs jesteś na pierwszym miejscu, bo mogło być znacznie gorzej) Pytanie tylko: kto i PO CO miałby łączyć ze sobą frazy only oraz cs w jedno wyrażenie? Może ktoś kto zna stronę. Jeśli zna stronę, to po co ma jej szukać. Nie myślałeś chyba że będziesz wysoko w wyszukiwarce na takie słowa kluczowe w takiej branży? Takich forów są setki i tysiące. To tak samo jakbyś założył forum o Michaelu Jacksonie i chciał być wysoko :P Weź więc sobie za przykład taki link: http://www.google.pl...lient=firefox-a To jest przed chwilą naprędce zmyślona fraza. jakaś tam pajagżagżółka. Oczywiście gogle mówi nam że NIC w sieci pod taką frazą nie zostało odnalezione. Teraz, gdybyś założył taki adres, gdybyś swoje forum pozycjonował na to słowo, byłoby pierwszym i jedynym wynikiem wyszukiwania w gogle. Tylko kto i po co, miałby w gogle wpisywać taką idiotyczną frazę.

To już zawsze będzie problemem. W sieci jest tyle stron posiadających dobre zaplecze, które są tak wy-pozycjonowane że musiałbyś naprawdę ustrzelić w dziesiątkę ze "słowem" w adresie, żeby się przebić. Nie sądzę żeby w tak OKLEPANYM temacie jakim jest CS, udało Ci się cokolwiek zdziałać. No chyba że zapłacisz za linki z wysokiego PR, natworzysz dziesiątki blogów z preclami jako zaplecze, to wtedy może za sto lat, jak ktoś wpisze cs w goglach, to Ty będziesz wysoko. Ale to może i za sto lat. Jak znam życie, to po drodze braknie Ci cierpliwości, bo Ty jak sądzę chciałbyś być JUŻ i TERAZ tak duży jak inni wielcy bracia.

Edytowane przez semenedar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.