Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

ROZWIĄZANY: Widok tematów w całości


Rekomendowane odpowiedzi

Hey,

mam drobny problem, przez jakiś czas było dobrze ale coś gdzieś przestawiłem i nie wiem jak to odkręcić.

Chodzi mi o to, że na stronie głównej ustawiłem widok podpiętych artykułów.

Z początku wyświetlały się prawidłowo (cała treść artykułu)

A teraz wyświetlają się w skrócie (tylko początek treści artykułu) i dopiero po kliknięciu w artykuł (jest wyświetlany cały).

Gdzie znajduje się opcja odpowiedzialna za wyświetlanie całego lub skróconego artykułu?

Z góry dzięki za wskazówki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo w szablonie poszukaj $record['article_body'] i zobacz czy po nim nie ma ograniczenia ilości słów / znaków np $record['article_body'] ) ), '<br>' ), 250 )}. Nie mam dawno domyślnych szablonów tylko własne ale coś takiego było a to szablon steruje / może sterować widokiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wersję mam 2.3.2.

Ale w szablonach przywróciłem nawet wartości domyślne :/.

Co do podziału, to owszem jest, ale artykuły wypełniałem w tej rozwinietej części nie wstępie. I wczesniej wyświetlały się dobrze (rozwinięcie), więc pewnie jakiś "haczyk" jest źle ustawiony. Ale sprawdzę za chwilke wasze wskazówki.

Edytowane przez osukaru
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doszedłem do tego :D.

A więc, oryginalny szablon, ma normalnie całe artykuły rozwinięte.

Lecz gdy użyjemy przycisku, przywróć szablon, nie wiadomo dlaczego kod jest inny od pierwotnego.

Nie sprawdzałem jeszcze czym się różnią ale przynajmniej wiem co mi sprawiało problem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Problem ROZWIĄZANY. Jeśli są jakiekolwiek wątpliwości, pytania proszę o założenie nowego tematu.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.