Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

ROZWIĄZANY: Contact Form - kilka pytań odnośnie aplikacji


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, przepraszam że zadaję takie głupie pytanie ale czy mógłby mi ktoś podać zrzutkę ustawień aplikacji Contact Form tak by ona działała, bo ja niby ustawiłem ale po wejściu na stronę z kontaktem wychodzi mi taka informacja:

Żadne forum nie zostało jeszcze połączone z działami. Skontaktuj się z administratorem.

oraz czy jest jakiś sposób by przepisywało adres z /index.php?app=contactus na /contact/ :co_:

01001001 01010000 00101110 01000010 01101111 01100001 01110010 01100100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po uzupełnieniu wszystkiego musisz wejść w Departments/Forums i ustawić kategorie oraz przydzielić do jakichś działów, następnie przejdź do Departments/E-mails i do każdej kategorii przypisz e-mail, na który to będzie przychodzić.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy, że podasz swój e-mail i zaznaczysz opcje, żeby przychodziło do Administracji na PW - będzie ok. Z tego co zauważyłem, to jak ktoś wyśle zgłoszenie to post w zaznaczonym dziale się nie pojawia - więc nie ma problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fatal error: Call to a member function form() on a non-object in /home/p168662/public_html/admin/applications_addon/other/contactus/modules_public/contato/form.php on line 131

Taki oto błąd mi wyskoczył a chyba zrobiłem wszystko dobrze...

01001001 01010000 00101110 01000010 01101111 01100001 01110010 01100100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Problem ROZWIĄZANY. Jeśli są jakiekolwiek wątpliwości, pytania proszę o założenie nowego tematu.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.