Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

ROZWIĄZANY: Banowanie w MCP


Chio

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, dostałem dostęp do MCP ( Panel moderatora) Jednak Panel ostrzeżeń jest troche pogmatwany :o Wygląda on tak:

71106400097529329070.png

Jak tu się banuje, itp? Tak jeszcze powiem że nie wiem jaka jest wersja forum. Czy 3.2 czy 3.3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

W profilu widzę wersję 3.2.3, a ten panel został dodany później. Uzupełnij adres, to raz.

Dwa - dograj pełne spolszczenie. ;)

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie mogę dać ostrzeżenie ale tylko 1pkt. Np. 2 lub 3 itp nie. Tak samo banować nie mogę. Macsch dał ss jak po wybraniu Powodu rozwija mu się lista ile pkt. itp... U mnie tego nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Skoro to nie Twoje forum to nie rozumiem, jak możemy Ci pomóc. Masz ustawione tyle praw moderacyjnych i nic z tym nie zrobisz.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to musisz napisać do Administratora tego forum, żeby odpowiedno zwiększył mozliwości banowania, czyt. dodał więcej powodów warnów. Zbanować można tylko za określona liczbę warnów, więc nie możesz zrobić tego ot tak. Przykładowo za 5 warnów (tak jest u mnie ) user jest automatycznei blokowany na forum. Jeśli nałożysz 5 warnów x 1 punkt, wtedy user otrzyma bana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Problem ROZWIĄZANY. Jeśli są jakiekolwiek wątpliwości, pytania proszę o wysłanie wiadomości do jednego z członków ekipy zarządzającej.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.