Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Nowy skin


DawPi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Manager

Witam,

dziś udostępniłem drugi skin do wyboru i ustawiłem go jako główny by każdy odwiedzający mógł go ocenić.

Do wyboru są dwa skiny - poprzedni niebieski i nowy zielony. Od każdego z Was zależy który będzie Waszym ulubionym :huh:

Bardzo serdecznie dziękuję Andiwowi za wykonanie buttonów do skina ;-)

Dziękuję za wszelkie sugestie i opinie - proszę pisać w tym temacie.

Pozdrawiam,

DawPi

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od razu mi ten zielony przypadł do gustu :P skin świetny :P ale..... a co na to nasi użytkownicy? :huh:

Gratuluje dobrego wyboru :P

Spolszczone buttony dla skinów: eco-skin-2_3, IPB Enhanced 2.2 | Potrzebujesz spolszczenia buttonow do nowego skina? Pisz śmiało

;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słaby, zbyt zielono, wszędzie gdzie popatrzysz to zieleń, stary lepszy. IMO mniej przejrzystszy od poprzedniego, Code jest nie czytelne.

Nie chodzi o to ze slaby pod względem graficznym bo na pewno włożyliście wiele pracy itd. tylko mi sie osobiście nie podoba.

BTW jak zrobić taki fajny motyw, ze przy skinie pisze ile osób go używa ? ;]

Edytowane przez Xawier
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
  • Manager
zgadzam sie z tobą Gexem , skin jest naprawde wyjątkowy : ) a najbardziej podobaja mi sie wiadomości w postach te obramowania :huh:

To temat o 'nowym' zielonym skinie, czyli nie tym obecnym głównym tylko zielonym - zmień sobie na dole ;-)

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O tym zielonym? To blee ;)

Nie wiem czemu, ale od razu mi się phpbb przypomina, tak jakoś obskurnie wygląda :huh:

Pewnie to tylko takie moje odczucia, ale po prostu nie przyciąga świeżością. Na to forum jest idealne bo tutaj liczy się część merytoryczna, ale ogólnie szału nie robi.

"Przyjaciel zawsze powinien nie doceniać naszych zalet...

...wróg zawsze przeceniać nasze wady."

Don Vito Corleone

Dlaczego for, a nie forów? Nie daj się powielanym stereotypom.

† Będziemy bronić SB po kres naszych sił †

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie skórka gray jest lepsza i bardziej milsza dla oka. Podoba mi się też rozwiązanie css-owego moz-opacity dla buttonów - fajny efekt wyszedł

Statystyki też temu dowodzą :)

W drugim skinie ten zielony jest za bardzo wyrazisty, powinien być bardziej stonowany ;)

Edytowane przez CMP

--> http://dudestudio.pl/ --- www.DuDeStudio.pl - Profesjonale style dla Twojego forum

--> http://bbhelp.pl/ --- bbHelp.pl - Support phpBB2, phpBB by Przemo

--> http://info-tuning.com/ --- Info-Tuning.com - Forum Tuningowe, Forum Motoryzacyjne, Forum Samochodowe, Tuning, Virtual Tuning, Tutoriale VT, F1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • Manager
Mnie sie podoba - wszak zielony to kolor nadzieji? :bounce:

Hi ;] Are u Polish or you know our lang... ?

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hi ;] Are u Polish or you know our lang... ?

Siema!

Oczywiscie, ze jestem Polka - tylko brakuje mi polskiej czcionki na tym piekielnym laptopie. :(

I can also speak English - fluently. :)

DawPi, widze ze ty rowniez jestes z Krakowa - ja sie tam urodzilam. Dzis mieszkam w USA (niestety!) :bounce:

Ciesze sie bardzo, ze istnieje polskie forum IPB i mam nadzieje, ze bede wpadac tu czesto! :)

Edytowane przez Skye Fairy

qp09w3.png

JOANNA STASIAK - PERSONAL PORTFOLIO

Web Graphics & IPB Skins | Excalibur Designs Support Forum

Invision Design - Moj Blog w Sieci WWW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

No to elegancko ;]

Szczerze mówiąc to pierwszy raz spotykam osobę z .pl prowadzącą forum anglojęzyczne ;-)

Pozdrawiam!

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hi ;] Are u Polish or you know our lang... ?

Dawid powiem ci, że co 3 osoba np. w grach multiplayer nie zna zasad ortografii, dlaczego tak sądze ? Jestem administratorem na pewnej grze multiplayer i jak wchodzą polacy to bardzo często poprostu nie znają zasad ortografii, piszą " chcem " albo " ktury ".

To tyle pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager
Dawid powiem ci, że co 3 osoba np. w grach multiplayer nie zna zasad ortografii, dlaczego tak sądze ? Jestem administratorem na pewnej grze multiplayer i jak wchodzą polacy to bardzo często poprostu nie znają zasad ortografii, piszą " chcem " albo " ktury ".

To tyle pozdro

Nie rozumiem co ma piernik do wiatraka ? :bounce:

A odnośnie tych osób - co się dziwić po osobach <16 lat :)

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem co ma piernik do wiatraka ? :bounce:

A odnośnie tych osób - co się dziwić po osobach <16 lat :)

Piernik do wiatraka w tym przypadku ma to, że Ty wiesz jakie forum prowadzi Skye Fairy, a my nie, więc Twoje pytanie "z boku" wyglądało jakbyś przyczepił się do stylistyki jej wypowiedzi :)

Btw. co to za stwierdzenie "co się dziwić po osobach <16 lat"? Myślałem, że już w wieku 10 lat poznało się ortografię.

Edytowane przez godfather

"Przyjaciel zawsze powinien nie doceniać naszych zalet...

...wróg zawsze przeceniać nasze wady."

Don Vito Corleone

Dlaczego for, a nie forów? Nie daj się powielanym stereotypom.

† Będziemy bronić SB po kres naszych sił †

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

No dobra, to albo ja coś nie kumaty, albo Wy nie rozumiecie. Owszem, mam podgląd na forum, widziałem, że ktoś napisał po polsku zdanko, a prowadzi forum anglojęzyczne - napisanie zdania za pomoca np. google translatora nie jest trudne, dlatego zapytałem po angielsku by np. ta osoba, która okazałaby się jednak 'angielskiej maści' nie czuła się nieswojo. Potem wyjaśniło się, że to Polka, w dodatku z Krakowa :bounce: i finał, a Patryk mi tu pisze o jakiejś ortografii, której do tej pory nie potrafię przyczepić do tej opisywanej wyżej sytuacji.

A odnośnie ortografii - poznać ją to jedno, a znać i stosować to drugie :)

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra, to albo ja coś nie kumaty, albo Wy nie rozumiecie. Owszem, mam podgląd na forum, widziałem, że ktoś napisał po polsku zdanko, a prowadzi forum anglojęzyczne - napisanie zdania za pomoca np. google translatora nie jest trudne, dlatego zapytałem po angielsku by np. ta osoba, która okazałaby się jednak 'angielskiej maści' nie czuła się nieswojo. Potem wyjaśniło się, że to Polka, w dodatku z Krakowa :bounce: i finał, a Patryk mi tu pisze o jakiejś ortografii, której do tej pory nie potrafię przyczepić do tej opisywanej wyżej sytuacji.

A odnośnie ortografii - poznać ją to jedno, a znać i stosować to drugie :)

Oczywiscie, DawPi - masz racje. Jestem Polka, ale przebywam wiele lat poza krajem, wiec moge troche ten polski jezyk kaleczyc. Mam nadzieje, ze mi pomozecie, gdybym zapomniala jakiegos wyrazu albo powiedzonka... Nie smiac sie z analfabety, ok? :)

Poza tym, pisze uzywajac amerykanskiego laptopa, a wiec polska czcionka u mnie nie istnieje...przynajmniej na razie. ;) Zycze milego rozszyfrowywania mojej pisowni. LOL

:(

qp09w3.png

JOANNA STASIAK - PERSONAL PORTFOLIO

Web Graphics & IPB Skins | Excalibur Designs Support Forum

Invision Design - Moj Blog w Sieci WWW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym, pisze uzywajac amerykanskiego laptopa, a wiec polska czcionka u mnie nie istnieje...przynajmniej na razie. :) Zycze milego rozszyfrowywania mojej pisowni. LOL

Tym się nie tłumacz. Mieszkam w Anglii, siedzę na angielskim PC i mam Polskie znaki. :bounce:

In, and Out.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tym się nie tłumacz. Mieszkam w Anglii, siedzę na angielskim PC i mam Polskie znaki. :bounce:

Czy mozna wiedziec w jaki sposob mozna te polskie znaki uzyskac?

Pomoc mile widziana. :)

Jeszce apropos jezyka....

A tak w ogole to sama sie sobie dziwie ze pisze po polsku, bo dwie trzecie zycia przezylam w anglojezycznych krajach. O wiele latwiej mi pisac po angielsku - a jednak sie staram - wiec prosze mnie za bardzo nie krytykowac. :(:)

Edytowane przez Skye Fairy

qp09w3.png

JOANNA STASIAK - PERSONAL PORTFOLIO

Web Graphics & IPB Skins | Excalibur Designs Support Forum

Invision Design - Moj Blog w Sieci WWW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.