Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

ROZWIĄZANY: Ikony , reputacja , czas onilne - pomoc


phoen

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak wyżej poszukuję kilka modyfikacji, nie wiedziałem gdzie temat wrzucić więc pisze tutaj. Ostatnio wgrałem images forum lecz coś nie trybiło, tzn. umieściło ikony koło nazwy działu a ja chcę żeby ikony były tak jak jest na screenie

wol_error.gif Kliknij na tą belkę aby zobaczyć obrazek w pełnym rozmiarze (992x629).

93663663117733750231.jpeg

Szukam jeszcze modyfikacji "czas online" , wygląd reputacji w którym będzie "reputacja : % a pod spodem poziom rangi" oraz "nowy wygląd profilu użytkownika w temacie"

Dziękuje z góry za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam jeszcze modyfikacji "czas online" , wygląd reputacji w którym będzie "reputacja : % a pod spodem poziom rangi" oraz "nowy wygląd profilu użytkownika w temacie"

To powodzenia. Nie jesteśmy osłami aby Ci dawać wszystko na tacy. Sam choć trochę sie wysiliłeś aby to znaleźć?

Ostatnio wgrałem images forum lecz coś nie trybiło, tzn. umieściło ikony koło nazwy działu a ja chcę żeby ikony były tak jak jest na screenie

:icon_surprised:

Znajdziesz mnie na LinkedIn

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Problem ROZWIĄZANY. Jeśli są jakiekolwiek wątpliwości, pytania proszę o wysłanie wiadomości do jednego z członków ekipy zarządzającej.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.