Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

ROZWIĄZANY: Problem z edytorem


LAn

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Przejrzałem wszystkie tematy związane z pełnym edytorem postów, ale nie znalazłem w nich odpowiedzi na swój problem.

Otóż niektórzy użytkownicy skarżą się, że nie mają pełnego edytora tekstu, przycisku napisz oraz czasem nie mogą wyświetlić komentarzy.

Dzieje się tak na każdej ich przeglądarce, po usunięciu plików cookie, cache, historii przeglądania, wyczyszczenia komputera programami typu CCleaner itp. Użytkownicy zmieniali też styl na domyślny, po czym ponownie na aktualny styl forum i też nic nie pomagało.

Niektórzy tworzyli nowy profil w komputerze i sprawdzali na nim ten błąd - o dziwno, wszystko działało. Ma tak niewiele osób, jednak problem jest dość uciążliwy, ponieważ są to aktywni userzy.

Nie jestem administratorem z pełnym dostępem do forum, z dostępem do bazy, więc nie będę mógł podać żadnych wycinków, aczkolwiek proszę o jakieś informacje od czego to może zależeć, to może uda mi się pogadać z 2 adminem żeby to naprawić.

DODAM JESZCZE RAZ, ŻE MA TAK TYLKO GARSTKA UŻYTKOWNIKÓW :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DODAM JESZCZE RAZ, ŻE MA TAK TYLKO GARSTKA UŻYTKOWNIKÓW :).

A to jest duża ilość ? Zweryfikowaliście, czy chłopaki nie odpalają forum na jakiś starych przegladarkach ?

W tej wersji o ile się nie mylę, nie da się zalogować na konto usera, więc sprawdzić dość ciężko.

logopiwoorgsmall.png

piwo.org - polski portal piwowarski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otóż niektórzy użytkownicy skarżą się, że nie mają pełnego edytora tekstu, przycisku napisz oraz czasem nie mogą wyświetlić komentarzy. Dzieje się tak na każdej ich przeglądarce, po usunięciu plików cookie, cache, (...). Użytkownicy zmieniali też styl na domyślny, po czym ponownie na aktualny styl forum i też nic nie pomagało.

Jeżeli problem dotyczy tylko garstki Użytkowników, to sprawdź przede wszystkim czy nie należą Ci Użytkownicy do grupy (nawet podrzędnej) która narzuca te ograniczenia. To ewidentnie wygląda na problem z ustawieniami oraz uprawnieniami grup, więc radziłbym wszystkie przejrzeć pod tym kątem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj przejrzałem wszystkie ustawienia grup jakie mam w panelu. Użytkownicy należą do różnych grup. Jest to forum o tematyce Counter-Strike, tak więc jest ich sporawo.

Chłopaki odpalali forum na różnych przeglądarkach jak już pisałem, mają je zaktualizowane do najnowszych wersji. Przejrzę jeszcze poszczególnych użytkowników pod względem ich grup podstawowych i innych, dam znać później czy pomogło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przejrzę jeszcze poszczególnych użytkowników pod względem ich grup podstawowych i innych, dam znać później czy pomogło.

i na to czekamy. Czy autorowi tematu pomogło. Bo nie widzę innej możliwości, jak błędna konfiguracja uprawnień do forów, lub błędna konfiguracja grup.

Ale co do grup to to nie ma znaczenia bo nawet Guest - Niezalogowany = to samo się dzieje :P

czy Ciebie dziwi to że grupa gości nie ma dostępu do edytora na wybranych forach, do szybkiej odpowiedzi? Pozwlalasz niezalogowanym gościom na udział w swoich tematach na forum? Jakoś na Twoim forum tego nie odkryłem i wymagasz rejestracji co jest normalne nawet do tego, aby część forów mozna było po prostu czytać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Gdzie mogę znaleźć opcję:

Load javascript files from Google

/ A swoją drogą, pytanie odnośnie czegoś innego - czy z poziomu panelu jest możliwość wgrywania nowych Rang Graficznych? Chodzi mi np. o ten obrazek co jest pod nazwą "Użytkownik" na tym forum.

Jeżeli jest taka możliwość, to gdzie.

Z góry dzięki za odpowiedź :>

Edytowane przez LAn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A swoją drogą, pytanie odnośnie czegoś innego - czy z poziomu panelu jest możliwość wgrywania nowych Rang Graficznych? Chodzi mi np. o ten obrazek co jest pod nazwą "Użytkownik" na tym forum.

Jeśli nie masz dostępu do ftp to nie wgrasz bezpośrednio przez acp, ale możesz wrzucić na jakiś hosting obrazków i zamienić z aktualnym - edycja grupy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.