Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

ROZWIĄZANY: Tabelka serwerów


Destiny

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, chciałbym dodać na forum tabelkę serwerów, stworzyłem ją, wchodzę do ACP / Wygląd / skin / Shoutbox (rozszerzenia) / hookGlobalShoutbox Wklejam kod I niestety wyświetla mi ja w głębi sb, a nie pod nim. Jak to zrobić, by pokazywało prawidłowo?

Proszę o przeniesienie, bo pomyliłem działy.

Edytowane przez Destiny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Destiny :),

Po co wklejasz tabelkę do Shoutboxa? Nie lepiej wdrążyć ją w styl?

Źle rozumujesz kolego, jak tam wklei to będzie się wyświetlało nad shoutboxem na wszystkich stronach. :)

Ale jaki w tym sens skoro taki sam ( jak nie lepszy ) efekt będzie po wprowadzeniu kodu w GlobalTemplate pod

<!-- ::: MAIN CONTENT AREA ::: -->
           <div id='content' class='clearfix'>

  • Lubię to 1

Znajdziesz mnie na LinkedIn

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już sobie poradziłem, zapomniałem dopisać u dołu </table> . To teraz mam jeszcze pytanie, zeby nie zakładać nowego tematu.

Jak zrobić, aby w miejscu zaznaczonym na screenie, u dołu wyświetlały się pkt reputacji? Bo nie mogę tego nigdzie znależć w ACP.

post-15144-0-14565000-1346169623_thumb.j

Edytowane przez Destiny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W userInfoPane w miejscu, w którym chcesz aby się wyświetlało wklej ten kod:

<if test="RepPositive:|:$author['pp_reputation_points'] > 0">
<div class="reputation positive"><div style="font-size:1.1em">Reputacja: {parse expression="$this->lang->formatNumber( intval( $author['pp_reputation_points'] ) )"}</div>																																													 
</div>
</if>
<if test="RepNegative:|:$author['pp_reputation_points'] < 0">
<div class="reputation negative"><div style="font-size:1.1em">Reputacja: {parse expression="$this->lang->formatNumber( intval( $author['pp_reputation_points'] ) )"}</div>																																													   
</div>
</if>
<if test="RepZero:|:$author['pp_reputation_points'] == 0">
<div class="reputation zero"><div style="font-size:1.1em">Reputacja: {parse expression="$this->lang->formatNumber( intval( $author['pp_reputation_points'] ) )"}</div>
</div>
</if>

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.