Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Serwery, Obrazki w tematach (Obok tematów)


FrreX

Rekomendowane odpowiedzi

Witam tak jak w temacie kod na serwery i jak je dodać i gdzie wiem myśliscie że jestem "noobem" lecz nie 1 raz robię forum na silnku IPB ponieważ mi się bardzo spodobał!

O to SS (Przedstawiono o jakie obrazki chodzi)

19187998126735869292.png

Jeżeli macie takie modyfikacje to proszę aby mi wytłumaczyć jak dodać i o linka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To czemu kradniesz skrypt, który "Ci się bardzo podoba", okradając tym samym jego autorów? Jeżeli Cię nie stać na nowego mercedesa to jeździj starym fiatem. Jak Cię nie stać na legalne IPB to przenieś się na myBB / phpbb. Z resztą odpisałem Ci już :

1 temat = 1 pytanie.
Edytowane przez TeeZik

Znajdziesz mnie na LinkedIn

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To czemu kradniesz skrypt, który "Ci się bardzo podoba", okradając tym samym jego autorów? Jeżeli Cię nie stać na nowego mercedesa to jeździj starym fiatem. Jak Cię nie stać na legalne IPB to przenieś się na myBB / phpbb. Z resztą odpisałem Ci już :

1 temat = 1 pytanie.

Dobra, przeniosę się, a pomożesz mi z moim kontem ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybyś posiadał skrypt IPS który legalnie usuwa ze stopki link do IPS, wówczas nie byłoby go tam wcale. Tymczasem napis z wersją, nie prowadzi do IPS. Wniosek jest jasny. Ponadto, zadajesz tysiąc pytań w jednym temacie, w ogóle nie szanując tutejszych zasad które mówią o tym że pod jednym tematem, winno znajdować się jedno zagadnienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IP.Board jest komercyjnym ( płatnym ) oprogramowaniem. Z naszych informacji wynika, że autor tematu nie posiada licencji, a co za tym idzie nie może legalnie korzystać z tego skryptu.

Temat zostaje zamknięty. Zapraszamy po zakupie licencji.

Proszę pamiętać, że invisionize.pl w żaden sposób nie wspiera i nie pomaga osobom z tzw. wersjami pirackimi jakiegokolwiek oprogramowania wydanego przez IPS.

Pozdrawiamy,

administracja invisionize.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.