Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

ROZWIĄZANY: Pro Menu Basic - Moduł


Gość MaxiMaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Hejka :)

Zakupiłem sobie Pro Menu Basic...tylko nie wiem jak za bardzo to skonfigurować na forum.

Zrobiłem instalacje poprzez system >>aplikacje i moduly >>> rozszerzenia ... tylko teraz nie widze gdzie można ten moduł skonfigurować.

Please help me ! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przeczytałem ale nie jest tam napisane do jakiego folderu na ftp-ie to przegrać...to samo z katalogiem ikon.....to że zachowac strukture katalogów to wiem, ale gdzie przegrać ludzie folder upload i _menu_icons? :)

Installation of this product follows the same pattern as any other standard IP.Board application. You just need to upload all of the contents of the 'upload' folder to your forums, preserving the directory structure. Keep in mind that if you have renamed your forum's 'admin' folder that you will need to upload the folders and files from the 'admin' folder for this application into the renamed 'admin' folder on your forums. You will also need to copy the folder "_menu_icons" supplied with this application to all your skin template image folders. I have already added the images to be usable on the master skin template. It is up to you to make copies for each of your custom skins. Adjust icons to suit the needs of each theme. Once you have uploaded all of the files, visit the Manage Applications & Modules page on the System tab of your Admin CP and click the link to install this application.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najczęściej ( 99,9% przypadków ) struktura zachowana jest w folderze upload, dzięki czemu możesz po prostu jego zawartość wrzucić do public_html/, głównego katalogu forum. Zarzuć jaką tam masz strukturę w tym fodlerze upload.

A co do tych obrazków

You will also need to copy the folder "_menu_icons" supplied with this application to all your skin template image folders. I have already added the images to be usable on the master skin template. It is up to you to make copies for each of your custom skins.

Czego tu nie rozumiesz?

Znajdziesz mnie na LinkedIn

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrzuciłem katalog upload do public_html/. Teraz przechodze do ACP>>>aplikacje i moduły>>>rozrzerzenia i teraz dodaje paczkę modułu jeszcze raz żeby ją zainstalować? Bo jeśli tak to wskazuje paczkę i pojawia mi się po instalacji taki komunikat...żadnych folderów nie przegrał

menu.jpg

W katalog upload jest podkatalog public i admin.

Cytat

You will also need to copy the folder "_menu_icons" supplied with this application to all your skin template image folders. I have already added the images to be usable on the master skin template. It is up to you to make copies for each of your custom skins.

Czego tu nie rozumiesz?

Nie rozumiem gdzie są te foldery z templatkami do których mam przegrać te ikony?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Installation of this product follows the same pattern as any other standard IP.Board application. You just need to upload all of the contents of the 'upload' folder to your forums, preserving the directory structure. Keep in mind that if you have renamed your forum's 'admin' folder that you will need to upload the folders and files from the 'admin' folder for this application into the renamed 'admin' folder on your forums. You will also need to copy the folder "_menu_icons" supplied with this application to all your skin template image folders. I have already added the images to be usable on the master skin template. It is up to you to make copies for each of your custom skins. Adjust icons to suit the needs of each theme. Once you have uploaded all of the files, visit the Manage Applications & Modules page on the System tab of your Admin CP and click the link to install this application.

Nasz kolega już siedział za piracką wersję IPB, Ty też możesz
† Będziemy bronić SB po kres naszych sił †
Nie ma bolca na izolca!!!
Tłumaczes Power

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatyczna wiadomość

Temat przeniesiony z forum

Invision Power BoardRozmowy o IP.Board

do

Invision Power BoardInvision Power Board 3.3Modyfikacje - pomoc

Nasz kolega już siedział za piracką wersję IPB, Ty też możesz
† Będziemy bronić SB po kres naszych sił †
Nie ma bolca na izolca!!!
Tłumaczes Power

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Installation of this product follows the same pattern as any other standard IP.Board application. You just need to upload all of the contents of the 'upload' folder to your forums, preserving the directory structure. Keep in mind that if you have renamed your forum's 'admin' folder that you will need to upload the folders and files from the 'admin' folder for this application into the renamed 'admin' folder on your forums. You will also need to copy the folder "_menu_icons" supplied with this application to all your skin template image folders. I have already added the images to be usable on the master skin template. It is up to you to make copies for each of your custom skins. Adjust icons to suit the needs of each theme. Once you have uploaded all of the files, visit the Manage Applications & Modules page on the System tab of your Admin CP and click the link to install this application.

Klikam na przycisk instalacja w "rozszerzeniach" i trzeba wybrac plik xml...wybieram cala paczke i zadne pliki nie sa dodane. Czy moglby ktos mi wyjasnic łopatologicznie jak to sie instaluje bo sie mecze juz drugi dzien :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A po co instalujesz to przez rozszerzenia? Masz zainstalować to przez Aplikacje i moduły.

Nasz kolega już siedział za piracką wersję IPB, Ty też możesz
† Będziemy bronić SB po kres naszych sił †
Nie ma bolca na izolca!!!
Tłumaczes Power

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A po co instalujesz to przez rozszerzenia? Masz zainstalować to przez Aplikacje i moduły.

W dziale Aplikacje i moduly nie ma zadnego linku ktory moglbym kliknac, chyba ze mam kliknac "dodaj aplikacje" ...ale tam trzeba podac sciezke do tej aplikacji, ktorej nie znam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarzuć pełną readme, bo już się pogubiłem.

Pisałeś, że w folderze "upload" masz foldery "public" i "admin", wgraj je na ftp do głównego katalogu forum ( aby się pokrywało z tymi co tam masz ). Następnie przejdź do ACP -> Aplikacje -> I po prawej stronie powinieneś mieć proponowane aplikacje do instalacji.

Edytowane przez TeeZik

Znajdziesz mnie na LinkedIn

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prawej powinien być przycisk Install. Jeśli go nie ma, pewnie źle wgrałeś pliki na serwer. W paczce z aplikacją powinieneś mieć folder upload, a w nim foldery admin i public. Te foldery wrzuć na serwer do katalogu gdzie masz zainstalowane forum. Wtedy zainstaluj aplikację tak jak opisano wyżej.

Nasz kolega już siedział za piracką wersję IPB, Ty też możesz
† Będziemy bronić SB po kres naszych sił †
Nie ma bolca na izolca!!!
Tłumaczes Power

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem ROZWIĄZANY. Jeśli są jakiekolwiek wątpliwości, pytania proszę o wysłanie wiadomości do jednego z członków ekipy zarządzającej.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.

Nasz kolega już siedział za piracką wersję IPB, Ty też możesz
† Będziemy bronić SB po kres naszych sił †
Nie ma bolca na izolca!!!
Tłumaczes Power

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.