Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Upload plików z linka


Rekomendowane odpowiedzi

Przeleciałem całe forum i nie znalazłem odpowiedzi na moje pytanie/problem.

Otóż tak:

Czy jest opcja ściągania plików z innego serwera/strony?

Jeżeli tak to gdzie ustawić tą opcje? Teraz mam tylko dodanie pliku z dysku. Jest opcja "dodaj link do pliku" ale to nie jest to :/

Z góry dzięki za pomoc.

admin4YSh2.png


 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mówie o załączniku. Przecież temat jest w IP.Download więc myślałem że wiadomo o co chodzi ;)

EDIT

Burak ze mnie. :blush2:

To jest opcja "Dodaj link do pliku" ale ja naciskałem potem "Dodaj plik" i wyskakiwało że nic nie wybrano, a wystarczy wypisać reszte danych i kliknąć "Wyślij plik".

Sorki za zawracanie gitary mój błąd. ;)

Edytowane przez Mdx91
  • Lubię to 1

admin4YSh2.png


 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie to jest taka możliwość. Trzeba jednak odrobinę pogłówkować. Wejdź w ACP-->Aplikacje-->IP Downloads i po lewej w menu "Ustawienia" (Lub "Settings" jeśli nie masz tłumaczenia). Włącz tam możliwość linkowania plików przez Administratora. Tam masz takie ustawienie:

(Kliknij by powiększyć)

post-13563-0-98158100-1346702841_thumb.p

Dodaj więc tutaj nazwę pliku, który później będziesz mógł sobie zlinkować. Opcja ta, pojawi się jako dodatkowy wybór w czasie, gdy podczas dodawania nowego pliku. Wadą tego rozwiązania jest to, że będziesz musiał dodać później mnóstwo takich "własnych nazw" tam w ACP. Ale efekt jest taki oto:

Wróć teraz do publicznej zakładki Downloads na forum i ", po prostu skorzystaj z opcji Wgraj nowy plik". Jednak teraz, wybierz metodę "Link do pliku". Dalej lecisz zgodnie ze screenem poniżej:

(Kliknij by powiększyć)

post-13563-0-03474500-1346703245_thumb.p

1)- Klikasz "Link do pliku"

2)- Wpisz sobie dowolna ścieżkę do pliku. Może być na Twoim, albo na każdym innym serwerze. Ta opcja przydaje się, gdy chcesz opublikować duży plik na własnym serwerze, na którego przesłanie nie pozwoliłby Ci limit jednorazowego wysyłania pliku, lub gdy chcesz po prostu zrobić link do innego serwera.

3)- To jest to co wcześniej wpisywane było na pierwszym screenie. To są akurat moje kategorie które widzisz, wpisz sobie więc własne nazwy. Dowolną ich ilość.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.