Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Błędy w szablonach, po instalacji galerii 5.0.1


insp

Rekomendowane odpowiedzi

Skusiłem się na zaktualizowanie galerii. Niestety po instalacji (brak błędów w trakcie), zarówno w używanym skinie jak i oryginalnym mam problem jak na zrzucie przedstawionym poniżej:

thumb_pre_1346850741__galeria.jpg

Wykonałem przebudowę stylu, przywróciłem bity w używanym skinie (zgodnie z zaleceniem autora),odświeżyłem pamięć podręczną. Nic to nie dało, również tryb bezpieczny nie zmienił sytuacji. Może ktoś ma jakiś pomysł co jeszcze sprawdzić, zanim napisze ticket?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że to jednak będzie problem z szablonem, który nie działa poprawnie z tą galerią. Myślę też że na domyślnym skinie IP Board, pewnie wszystko jest w porządku. Chyba nie pozostanie Ci nic innego, jak "męczyć" autora skinu, aby dostosował go do IP Gallery 5.0.1

Widzę też, że masz problem z "Featured Images". Nic się tam nie wyświetla a z tego co widzę, masz włączony tryb "Social" jako stronę startową galerii. Konkretniej- linki do zdjęć są, ale nie widać żadnych miniatur i trzeba klikać na ślepo. Polecam Ci przy okazji te dwa mody,: http://community.inv...mages-settings/ i jeszcze się może przydać: http://community.inv...eatured-images/ ale ten jest niestety płatny a żaden z nich, nie rozwiąże niestety Twojego problemu z szablonem.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę już edytować. Nawet jak nic nie zmieniałeś, to zrób jakąś drobną zmianę, żeby przycisk przywróć był aktywny i była możliwość ponownego pobrania z bazy aktulanego cssa. Zresztą raport różnicowy Ci to łądnie wyrzuci, że jest do aktualizacji.

  • Lubię to 1
logopiwoorgsmall.png

piwo.org - polski portal piwowarski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę już edytować. Nawet jak nic nie zmieniałeś, to zrób jakąś drobną zmianę, żeby przycisk przywróć był aktywny i była możliwość ponownego pobrania z bazy aktulanego cssa. Zresztą raport różnicowy Ci to łądnie wyrzuci, że jest do aktualizacji.

Niestety nie pomogło, skończyły mi się pomysły :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam jeszcze jeden pomysł. Próbowałeś (już po zainstalowaniu aktualizacji do wersji 5.0.1) utworzyć całkiem nowy skin domyślny metodą "Dodaj nowy styl" w ACP-->Wygląd? Nazwij go jakoś, np "testowy" i wszystko zostaw domyślne (czyli obrazki zostaw domyślnie "public/style_images/") domyślne emotikony i "Dodaj nowy styl". Ustaw go, aby był widoczny dla wszystkich, ale by to nie był szablon domyślny. Wrzuć go sam sobie na konto Administratora abyś Ty widział forum z tego szablonu. Będzie oczywiście wyglądał jak domyślny szablon IP Board, ale będzie miał inny ID. System potraktuje go jak nowy szablon domyślny i dopiszą się do niego wszystkie aplikacje IPS. Zobacz czy na tym skinie, galeria też się wykrzacza i napisz dalej w tym temacie, oki?

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też tak myślę, ze nie postało Ci nic innego. Jeżeli nawet na nowym domyślnym skinie jest to samo, to musi być to błąd samej galerii. BTW- akurat się zastanawiałem nad aktualizacją, ale widzę że się wstrzymam. Jak dobrze być na forum. Może coś w trackerze o tym piszą? Szperałeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem odpowiedź, na domyślnym szablonie faktycznie jest już ok. Czy ktoś bardziej kumaty, mógłby napisać gdzie edytuje się ten "skin key" w domyślnym szablonie? Poza tym, chyba pozostaje mi czekać na update od Ehrena ;) Dzięki wszystkim za podpowiedzi.

The "skin key" was missing from the IP.Board skin. That's been fixed, the skin rebuilt, and it works fine now. I've re-hidden it but you can un-hide to test if you wish.

However, your custom skin is not compatible with the latest Gallery, and needs an update. You will need to contact the skin author about that. They may have an update for you.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klucz możesz edytować klikając na strzałkę obok skinu :a: Edycja ustawień :a:Klucz stylu

Ale z tego co Ci napisali, to jest już naprawione. :P

Nasz kolega już siedział za piracką wersję IPB, Ty też możesz
† Będziemy bronić SB po kres naszych sił †
Nie ma bolca na izolca!!!
Tłumaczes Power

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.