Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

ROZWIĄZANY: Kodowanie znaków przy edycji posta


mbazyl

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

Gdy edytuje napisany post, to zamiast polski znaków, wyskakują mi znaki specjalne html'a. Gdy zapisze zedytowany post, to pojawiają się polskie litery. Polskie znaki zarówno przed edycją, jak i po, ale wygląda to mało estetycznie i trochę utrudnia czytanie posta w trakcie poprawy. Przez jakiś czas działało wszystko ok, ale dzisiaj/wczoraj znowu zauważyłem ten sam problem. Miałem też kłopot z kodowaniem znaków w postach po aktualizacji na wersję 3.3.4, pisałem tutaj o tym: http://forum.invisionize.pl/topic/33082-kodowanie-znakow/ , ale dodałem na sztywno polskie znaki w pliku composite.php i wszystko działa. Nie wiem czy to ma jakieś znaczenie co do kodowania przy edycji.

Pisałem o tym na supporcie IPB, ale nikt mi nie pomógł. Może Wy będziecie wiedzieć o co chodzi i jak temu zaradzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

To się już musisz podpytać IPSu dlaczego wcześniej było OK, a teraz namieszali, że tylko ta opcja pomaga.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.