Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

ROZWIĄZANY: Zmiana tła podczas pisania.


akropolis

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, jak zmienić kolor tła, po którym właśnie piszę? Styl na moim forum jest ciemny, więc czarne litery nie zbyt są widoczne, przez co ustawiłem białe. Problem polega na tym, że właśnie gdy piszę jakiś temat/wiadomość to nic nie widzę, bo piszę białym literami po białym tle. Jak to zmienić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poważnie mało mi to mówi, jestem zielony jeśli chodzi o coś takiego. Zauważyłem jednak, że po kliknięciu na ikonkę rte-switch-editor.png - czyli 'przełącz między zwykłym, a rozbudowanym edytorem' można pisać czarnymi literami po białym tle. No ale wiadomo - nie każdy użytkownik na to wpadnie, więc wolałbym, aby działało to prawidłowo.

Żeby od razu nie zakładać drugiego tematu, zapytam też tutaj: Jak włączyć gotowe okno do pisania posta - "Dodaj odpowiedź", w którym właśnie piszę? U mnie muszę kliknąć na "Post Reply".

Z góry dzięki za odpowiedzi, prosiłbym abyście mnie zrozumieli - jestem na prawdę laikiem, więc nie krzyczcie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.