Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

ROZWIĄZANY: Ukrywanie treści posta, bez usuwania samego posta.


dmatusz3

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

szukam modyfikacji pozwalającej na ukrycie tylko treści posta.

Opis działania:

  1. Moderator widzi post będący np. reklamą, naciska przycisk "ukryj" i może dopisać powód.
  2. Moderator widzi dalej treść ukrytego posta, ale jest info że treść jest ukryta,
  3. Użytkownik widzi tylko sam fakt wstawienia posta, czyli kto napisał, kiedy i powód ukrycia.
  4. Potrzebna byłaby możliwość przywrócenia treści posta.

Oczywiście, że można skasować lub wrzucić do kosza, ale skasowanie jest nieodwracalne, lub post ląduje gdzie indziej.

Widziałem podobny wątek, ale jakoś dyskusja się nie posunęła na przód.

http://forum.invisionize.pl/topic/33645-ukryta-tresc/

Znalazłem także podobne narzędzie (TB) Hide Content, ale ono ukrywa treść tylko do momentu, gdy ktoś nie odpowie w temacie (chyba że się mylę).

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem podobny wątek, ale jakoś dyskusja się nie posunęła na przód.
Może dlatego?
jest taka modyfikacja
Właśnie na szybko przejrzałem MP na frazę hide i nic podobnego nie znalazłem. Jak to modyfikacja?

To była tylko odpowiedź na twierdzenie, że w systemie jest taka opcja (jeśli dobrze zrozumiałem nieco zagmatwaną wypowiedź autora - CiociaSamaRozkosz).

Niemniej sprytnie wpisałem post w dziale, który opisany jest: Dział poświęcony również prośbom o napisanie nowych modyfikacji. :)

Gdyby ktośbył chętny to proszę o info.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Problem ROZWIĄZANY. Jeśli są jakiekolwiek wątpliwości, pytania proszę o wysłanie wiadomości do jednego z członków ekipy zarządzającej.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.