Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Pomoc w pojawieniu się na google.


C1REX

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Potrzebuję pomocy w pojawieniu się na google.

Totalnie nie jestem obeznany w sprawach technicznych i sam nie daję rady.

Mam zainstalowane SEO i Custom Header Code, ale nie potrafię z tego korzystać.

Chciałbym, by moje forum pojawiało się gdziekolwiek na google po wpisaniu czegoś w stylu:

motorcycle forum uk

Motorcycle events uk

ride out

mcforum

Przynajmniej te 4.

Nie wiem, czy nie proszę o zbyt wiele, ale już wymiękam. Forum oficjalnie otworzyłem wczoraj i nie ma na google, ani nigdzie.

Da radę ktoś mi krok po kroku wytłumaczyć?

Z góry ogromnie dziękuję.

Krzysztof

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodałeś domenę do google - www.google.pl/addurl;

Nie byłem nawet tego świadomy. Ogromnie dziękuję za link.

Mógłby ktoś mi podać przykład wpisu do Custom Header Code? Jakikolwiek, który mógłbym przerobić pod swoje forum.

Z góry dziękuję.

Krzysztof

Edytowane przez C1REX
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem Cię. Oczekujesz, że po 1 dniu od założenia forum, z praktycznie żadną zawartością nagle pojawisz się na 1 pozycji każdej frazy? Wiesz ile ludzie płacą aby ich rozkręcone forum było przynajmniej na 2-3 stronie? Nie tak szybko. Poczekaj, znajdź dobrą ekipę i dopiero monitoruj statystyki.

  • Lubię to 1

Znajdziesz mnie na LinkedIn

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twórz dobry, soczysty content a google samo cie znajdzie. Co do technicznej strony, zadaj konkretne pytania. 1 wątek = 1 pytanie.

Nie rozumiem Cię. Oczekujesz, że po 1 dniu od założenia forum, z praktycznie żadną zawartością nagle pojawisz się na 1 pozycji każdej frazy? Wiesz ile ludzie płacą aby ich rozkręcone forum było przynajmniej na 2-3 stronie? Nie tak szybko. Poczekaj, znajdź dobrą ekipę i dopiero monitoruj statystyki.

Powyższe wypowiedzi w zupełności powinny Ci wystarczyć. Tak wiele było już mówione o tym, że Google, ideksuje przede wszystkim zawartość strony. Czasy, kiedy Google indeksowało po słowach kluczowych już dawno minęły, więc wklejanie połowy słownika nie ma sensu. Google, samo Cię znajdzie i wypozycjonuje. "Technicznie" masz na to minimalny wpływ. Przede wszystkim, niech Twoje forum będzie otwarte dla gości. Nie staraj się tworzyć działów dla "elit". Niech Twoje forum istnieje i rozwija się. To wszystko.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.