Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

ROZWIĄZANY: Zmiana napisów


Rekonstruktor

Rekomendowane odpowiedzi

  • Manager

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DawPi, już pisze - zmieniłem plik:

public.topic - w nim min "Dodaj odpowiedź" na "Napisz wiadomość" i jeszcze kilka innych wpisów.

Leihto - tak, są ustawione jako domyślne.

W panelu Admina - jak dam dodatkowe opcje (po prawej od ikony "domyślny") - wyświetla się lista i na samej górze piszę "Nie można przetłumaczyć chronionego tłumaczenia" - może tu gdzieś leży problem.

Edytowane przez Rekonstruktor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po przed notatnik. No właśnie - paczkę ze spolszczeniem pobrałem z tego forum.

Da się jakoś usunąć tą blokadę ? O ile to w tym problem.

DawPi, nie znam się na tym - robię forum dla kolegów z grupy rekonstrukcji historycznej.

A to najważniejszy punkt do zrobienia.

Edytowane przez Rekonstruktor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc tak - od samego początku - ściągnąłem tłumaczenie z Waszego forum - ale nie mogłem go zaimportować - pojawiał się taki sam komunikat, jak np. podczas wgrywania tła o bardzo dużej rozdzielczości, że plik jest za duży.

W jednym z tematów na forum znalazłem post - chyba nawet DawPi'ego, w którym umieścił paczkę z wszystkimi plikami PHP (nie w XML) - po pobraniu ich na komputer - przez Total Comandera podmieniłem je - z tymi, które były od początku (lang cache / 1) i ok - dzięki temu na forum jest polski język.

Teraz robiłem to w taki sposób - pobrałem wszystkie pliki PHP z folderu lang cache / 1 na komputer i edytowałem je przed notatnik - po czym ponowie podmieniłem je z tymi na serwerze - w ten sposób nie działa.

Drugi sposób - chciałem zrobić to przez panel admina - ale nie mogę się dostać do bitów - bo piszę, że Nie można przetłumaczyć chronionego tłumaczenia.

Trzeci sposób - zrobiłem przez panel admina kopię paczki językowej - i w tej kopi już jest możliwość edycji boksów - ale po wejściu w dany boks - mam puste tabele i nie wiem, co gdzie - gdzie zmieniać.

Za moment będzie screen:

post-15423-0-06891900-1348677471_thumb.p

post-15423-0-54672500-1348677502_thumb.p

post-15423-0-76261300-1348677519_thumb.p

Edytowane przez Rekonstruktor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Przecież wszystko opisane masz ładnie i porządnie w temacie ze spolszczeniem, więc nie rozumiem po co tak krążysz wokół tego tematu.

To, że znalazłeś pliki spolszczenia jeszcze nic nie daje. Potrzebujesz tego i tego. Oczywiście o pobranych plikach nie wspominam już.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teez, podczas pobierania modułami wyświetla się błąd "Interner Server Error".

The server encountered an internal error or misconfiguration and was unable to complete your request.

Please contact the server administrator, [email protected] and inform them of the time the error occurred, and anything you might have done that may have caused the error.

More information about this error may be available in the server error log.

DawPi - poczekaj, zaraz przeczytam to co zamieściłeś.

Edytowane przez Rekonstruktor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pobierania, czy wrzucania modułów na forum? Jeżeli podczas importowania na forum, to po prostu hosting na którym trzymasz serwis ma tak niskie warunki, że nawet najsłabsze rozwiązanie jest dla niego zbyt wielkim zadaniem. Lepiej przerzuć się na inny hosting, np fwl.pl , gdzie na 100% Ci IPB pójdzie oraz spolszczenia bez problemu.

  • Lubię to 1

Znajdziesz mnie na LinkedIn

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podczas importowania na forum.

Kurdę - rocznie płacimy za serwer prawie 6 stów i nie jest w stanie czegoś takiego pociągnąć - masakra jakaś.

Sprawdzę ustawienia w panelu na stronie hostingu - może tam są ustawione jakieś ograniczenia ?

Edytowane przez Rekonstruktor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teez - mam to na www.vel.pl - ale, chyba wiem, w czym problem - bo piszę mi, że miejsce na bazie danych - na którym jest forum ma w 99 % wyczerpane miejsce - może w tym rzecz ????

Bo jeśli tak - mam możliwość dokupienia.

Trzymamy na serwerze ogromną bazę materiałów - znalezisk archeologicznych, dokumentacji, zdjęć z muzeów itd. Stąd potrzebna tak duża ilość miejsca na serwerze i stąd taka cena.

Ale rozkłada się nam to na 20 osób - więc rocznie nie jest to tragicznie.

Edytowane przez Rekonstruktor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teez - kurczę, trudna sprawa.

Bo tak: wchodzę na stronę hostingu - do panelu z danymi co do miejsca i piszę, że miejsce na serwerze (w GB) jest wykorzystane w 64 %.

Natomiast jest jeszcze pojemność bazy danej - tu piszę, że wykorzystano 99, 8 % i piszę, że wymagane jest dokupienie miejsca.

Edytowane przez Rekonstruktor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.