Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

MoonSkin 3.3 Pro Dark Skins


teez

Rekomendowane odpowiedzi

A ja jestem na nie.

Poświata na belce nazwy usera w podglądzie tematu ssie, w sidebarze nagłówku bloku tez. "Bardzo czytelny" biały kolor czcionki na jasnych miejscach tła, brawo. Obrazek tła się rozjeżdża na większych rozdzielczościach. Poszedłeś na łatwiznę i nie ruszyłeś edytora.

Ogólnie koncepcja skina taka z doopy, spójności i równowagi brak. Gdyby nie obrazek tła, który przez pierwsze 10 sek może zaciekawić to skin niczym nie wyróżnia się na plus, zdecydowanie na minus. Swoja droga jestem ciekaw czy masz zgodę autora na użycie owego obrazka.

Jeszcze apropos 1 akapitu "o mieniu w d*pie". Jak dziecko. Jak nie potrafisz przyjąć krytyki to nie wypuszczaj bubli i nie proś o ich ocenianie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Omega, ta 'krytyka', którą teraz zastosowałeś jest ok, ale poprzednia "Skin jest do d*py, bo jest d*py" bardzo dobrze odzwierciedla mój 1 akapit. I nie pisz tak chaotycznie, bo nie idzie Cię zrozumieć.

Z resztą - nie wiem co masz do tych poświat, mi sie to genialnie podoba. :)

Edytowane przez TeeZ

Znajdziesz mnie na LinkedIn

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja jestem na nie.

To nie mam talent.

Poświata na belce nazwy usera w podglądzie tematu ssie, w sidebarze nagłówku bloku tez. "Bardzo czytelny" biały kolor czcionki na jasnych miejscach tła, brawo. Obrazek tła się rozjeżdża na większych rozdzielczościach. Poszedłeś na łatwiznę i nie ruszyłeś edytora.

Bardzo mi się podoba, z resztą nie tylko mnie. Wiele osób pisało do mnie abym ustawił go na swoim forum, niestety inna wersja skryptu. Już Ci coś o tym pisałem, są gusta i guściki. Sądzisz, że po 3 pracy mam tworzyć super skiny, pasujące pod każdy gust? Nie jestem magikiem, jak każdy z nas i jeszcze się uczę, najwyraźniej sam gówno o tym wiesz. Nie ruszyłem edytora, bo nawet nie wiem jak go dokladne ustawić. Czego oczekujesz od amatora i stylu za darmo? :1197201883:

Ogólnie koncepcja skina taka z doopy, spójności i równowagi brak.

A krzywa wieża w Pizie ma to samo. :lol2: Koncepcja więc taka sama jak twoja pisownia. :)

Jeszcze apropos 1 akapitu "o mieniu w d*pie". Jak dziecko. Jak nie potrafisz przyjąć krytyki to nie wypuszczaj bubli i nie proś o ich ocenianie.

Jak dziecko teraz opisujesz swoje przeżycia. Napisałem już, mam wywalone na zdanie osób, które gowno robią, a tylko zrzędzą. :dance6:

Nie od razu Kraków zbudowano

Edytowane przez TeeZ

Znajdziesz mnie na LinkedIn

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TeeZ, teraz to mnie wkur.....eś! Wiesz czemu?! Menu robiłem sam od zera, Ty je skopiowałeś - zapewne gdybym zajrzał w kod zobaczyłbym ten sam co ja mam! Kurde, pytałeś chociaż o to? Jesteś zwykłym ripperem i nic więcej... "Szanuj ize a ono poszanuje Cie" Chyba powinna ta Twoja sygna brzmieć tak "Nie szanuję innych, mam ich w d*pie, kopiuje co się da".

HAHA

Menu w którym zastosowane są zmiany tła w krótkim okresie czasu, podczas przejścia na daną zakładkę. Dodatkowo zastosowane cień tekstu oraz przeźroczystość. W pasku umieściłem skrót do wyszukiwarki.
Równie dobrze mogłes napisać w d*pie byłem i gówno widziałem. Skopiowałeś co się da! Edytowane przez TRACKER
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez w #5 poście nie mogłeś przyczepić się do konkretnych argumentów to przyczepiłeś się do mojego stylu pisania, ale niech tam przyjąłeś krytykę. Ale post #6 (nie chce mi się nawet cytować tych głupot) to typowy gimbus z ciebie wyłazi jak słoma z butów. I ktoś jeszcze twierdzi ze zajumałeś jego kod. Wow proszę, tłumacz się jeszcze jak to się dopiero uczysz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, no cóż. Nie będę kłamał, że nie brałem, bo to widać. Chciałbym Cię TRACKER serdecznie przeprosić. Po prostu myślałem, że jest to menu ze stylu splat na tą wersję i odwzorowałem u siebie. Kod nie jest ten sam, bo nie dodawałem Nowości itp do nowego okna, oraz cieni pod box. Z resztą zobacz sam jak to wygląda na teez.pro-gamming.pl, co by tu jeszcze.. Na prawdę, nie sądziłem, że sam go tworzyłeś, bo widziałem podobne z innym paddingiem na jakimś angielskim portalu muzycznym. Nic więcej nie mam do powiedzenia, jeszcze raz przepraszam.

Znajdziesz mnie na LinkedIn

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i tak ciężko było zapytać o te menu nawigacji na PW?! Serio? Nawigacje możliwe, że znalazłeś podobną, ale na pewno nie taką samą... Zobacz następnym razem proszę dobrze w stopkę na moim forum pisze iż bazuje on (chociaż w tym momencie prawie nic tam z tego skina nie ma) na splacie...

Dałeś tyłka za przeproszeniem i tyle. To co zrobiłeś to zwykły RIP - nic więcej.

Przeprosiny nie przyjęte.

Yo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.