Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

ROZWIĄZANY: Nowa grupa nie widzi fotek z Gallery Images na stronie głównej


Rekomendowane odpowiedzi

Dodałem nową grupę na forum nadałem jej nieco większe uprawnienia niż zwykłym użytkownikom i niestety osoby które są w tej rupie nie widzą fotek na stronie głównej które są generowane przy pomocy Gallery Images v4.0.2, domyślam się że jest to jakieś banalne ustawienie i prosił bym o jego wskazanie, niestety wypadłem z obiegu i nie mogę tego namierzyć, będę wdzięczny za pomoc.

Obecna wersje:

IP.Board 3.2.3

Galeria v4.2.1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Ta grupa może w ogóle korzystać z galerii?

if ( $this->memberData['g_gallery_use'] && IPSLib::appIsInstalled('gallery') )

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma nową ale bazującą na istniejącej jedynie zmodyfikowaną o tyle że widzi dział który widzą tylko osoby z tej grupy admini i moderatorzy czyli Member Forum Set + uprawnienia do nowego działu. Rozszerzenie Gallery Images wyłączałem i włączałem, aktualizowałem całą pamięć podręczną. Z tego co teraz mi napisał jeden z użytkowników z tej grupy to widzi fotki tylko te co sam dodał do galerii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Otwórz plik: admin/applications_addon/ips/gallery/sources/classes/gallery/image.php

Znajdź:

   	 /* Central processing function. CPF for short. */
       return $this->_fetchImages( $where, $filters );
   }

Dodaj wyżej:

   	 print_r($where);

Następnie niech user z tej grupy wejdzie na forum i poda kod jaki wyświetli mu się nad forum. Po tym usuń ten nowo dodany kod, by nie straszył innych użytkowników.

Dla porównania niech ten kod poda też osoba która takiego problemu nie ma i może widzieć wszystkie fotki.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdzie nie walnąłeś babola. Nowa grupa którą stworzyłeś, nie ma uprawnień do przeglądania kategorii w której są albumy, zdjęcia o których mówisz. IP Gallery-->Category Manager-->(Po prawej) "Edit Settings" - i zakładka "Permissions" czyli uprawnienia. Pomimo tego że są to ustawienia maski uprawnień, są to inne ustawienia niż te, które znajdują się w edycji samych grup bo te, dotyczą wyłącznie IP Gallery. Poniżej przykładowy screen:

post-13563-0-47254400-1351935787_thumb.p

Więc znajdź na liście nową maskę uprawnień którą dodałeś, bo chociaż ona bazuje na starej, tutaj się automatycznie nie "zaznaczy". I nadaj jej stosowne uprawnienia do kategoriii. Przy okazji, bo ktoś gdzieś pytał, zanim odnajdę ten temat- tutaj również ustawia się magiczne "oceny" zdjęć. Tutaj, można to włączyć i wyłączyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Problem ROZWIĄZANY. Jeśli są jakiekolwiek wątpliwości, pytania proszę o wysłanie wiadomości do jednego z członków ekipy zarządzającej.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.