Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Rozdzielenie treści (menu boczne - CSS)


Pandrov

Rekomendowane odpowiedzi

Tak wiec,

Na moim forum po prawej stronie mam menu, rozne tam rzeczy jak np ostatnio napisane tematy, posty itp. Lecz wszystko to wyglada jak zlana w jedna duza kupe tresc, nic nie oddzielone od siebie, na forum typu botownia.pl znalazlem iz odpowiada za to:

border-top: 1px solid #000000;

Tylko, ze przegladajac ten element mam kilakdziestiat roznych odnosnikow do CSS takich jak:

#recentajaxcontent li,

#idm_categories a,

#index_stats .status_list li,

#panel_files .file_listing li,

#panel_screenshots

#ss_linked li, .file_listing,

#cart_totals td, div#member_filters li,

#files li, .ipsType_sectiontitle,

#order_review td,

#package_details .package_info, .block_list li, .package_view_top, .member_entry,

#help_topics li, .ipsBox_container .ipsType_pagetitle, .userpopup dl,

#announcements td, .preview_info, .sideVerticalList li, fieldset.with_subhead ul, .ipsList_data li, .ipsList_withminiphoto li, table.ipb_table td, .store_categories li,

#mini_cart li,

#index_stats div[id*=statusReply],

#ipg_category .ipg_category_row, .gallery_pane h2, .status_feedback li[id*=statusReply], .ipsSideMenu ul li, .ipbfs_login_row, .ipbfs_login .clearfix, .articles .block-1, .articles .type-1x2x2 .article_row,

#idm_category .idm_category_row,

#category_list li a, .ipsComment {

Juz robie wszystko po kolei i dodaje do kazdego #, kod border-top: 1px solid #000000; i nie moge trafic hehe, czy ktos mi doradzi ktory to # odpowiada za wlasnie to menu boczne z prawej strony na stronie glownej forum, aby dodac border-top: 1px solid #000000; i oddzielaly mi sie m.in wpisy nowych postow, tematow etc.

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.