Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

ROZWIĄZANY: Ramka "Dołącz do nas"


St0wa

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, otóż szukam ramki, którą mógłbym umieścić w sidebarze, w ramce ikona facebook, steam i przekierowanie na fanpage czy też grupę steam, chyba wiecie o co mi chodzi, dam niżej ss gdybyście mnie nie zrozumieli.

Liczę na was, być może istnieje taka modyfikacja tylko po prostu nie wiem, w każdym bądź razie tak jak wspomniałem wcześniej liczę na was !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(e32) Custom Sidebar Blocks 1.5.0

Wgrałem tą wersje i teraz wyskakuje mi jakiś błąd

Fatal error: Class 'boardIndexRecentTopics' not found in /home/zajaranisk/domains/zajaraniskillem.pl/public_html/hooks/dp3_fi_boardsClassActionOverloader_a3e6fc12c975421645d3c71eb77421b9.php on line 17

Co się stało ?

Edytowane przez St0wa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Położenie ustawiłem inne lecz to samo, to jednak nie wina tego hooka lecz wina forum icons przynajmniej tak mi się wydaje, bo gdy usunę plik

dp3_fi_boardsClassActionOverloader_a3e6fc12c975421645d3c71eb77421b9.php

z ftp to forum działa lecz po prostu nie ma ikonek obok działu w ogóle nie działa rozszerzenie forum icons, natomiast gdy ten plik

dp3_fi_boardsClassActionOverloader_a3e6fc12c975421645d3c71eb77421b9.php

znajduje się w ftp forum nie trybi i wyskakuje taki błąd jak podałem kilka postów wyżej.

Edytowane przez St0wa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Problem ROZWIĄZANY. Jeśli są jakiekolwiek wątpliwości, pytania proszę o wysłanie wiadomości do jednego z członków ekipy zarządzającej.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.