Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

ROZWIĄZANY: Uprawnienia PA


Niquit

Rekomendowane odpowiedzi

  • Manager

Samo się to nie zrobiło - ktoś Ci musiał nadać ograniczenia na ACP. Jesteś głównym adminem tego forum?

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak.

Dostęp do Panelu ma tylko jedna osoba, i ma ona tylko dostęp do edycji użytkowników z wyłączeniem edycji Administratorów PA.

Uprawnienia do PA mam takie jak on. Nie mogę zmienić sobie grupy.

Miałem BackUp z godziny 03:00, ale widocznie to nastąpiło wcześniej.

W phpMyAdmin sprawdziłem i ostatnie działa w PA mam ja. Ostatnie to było: Zmieniono grupÄ 'Moderator' gdzie zmieniłem limit upload'u. Czyli miałem dostęp. Po tej akcji była tylko próba ustawienia innej grupy w PA dla mnie i sprawdzenie Junior Administratora(czyli działanie po tym co napisałem w temacie).

Edytowane przez Niquit
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radziłbym Ci zmienić hasło do swojego konta Administratora, zmienić hasło do bazy (oraz w pliku conf_global.php oczywiście) i zainteresować się tym W JAKI SPOSÓB doszło do takiej niekontrolowanej zmiany grupy. Temat zamykam, ale będę zdziwiony, jeśli nie zechcesz tego "drążyć", bo tu zdaje się chodzi o podstawowe bezpieczeństwo Twojego forum. Skoro nie Ty sobie zmieniłeś grupę, to zrobił to KTOŚ INNY za pomocą phpmyadmin, lub logując się na Twoje konto.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.