Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Ładowanie zawartości


Tortilla

Rekomendowane odpowiedzi

  • Manager

Biała strona - zanim odkryjemy co się tam kryje to wykonaj przebudowę skina - opcja nr 3, a potem nr 1 na liście narzędzi skinów.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biała strona wyświetla się dalej. Dodałem ten kod do initdata.php, ale po najechaniu na hoovercard'a dalej pokazuje się tylko biała strona(nie wyświetla żadnych errorów, nic).

PS: coś mi się wydaję, że to na 100% coś z AJAX'em - bo sam hoovercard pokazuje się wtedy, gdy wczytuje go(strzałka się obraca i sam modal(balloon) się pojawia). Dopiero gdy ma wyświetlić avatar i inne dane, to wywala białą stronę ; ). Tylko nie mam zielonego pojęcia gdzie szukać błędu.

Edytowane przez Tortilla
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Napisz do IPSu niech Ci to sprawdzą. Standardowe metody sprawdzania tego typu przypadków zawiodły.

Daj potem znać, co było, bo jestem ciekawy.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedyną licencją jaką posiadam jest taka, która jest nieaktywna. ;p

Więc raczej jedynym rozwiązaniem byłaby reinstalacja forum, no.

PS: driver error, który wyświetla się przy zalogowaniu jakoś na to może wpływać?

[+]

Oho, tak z ciekawości zajrzałem do edytowanego globalTemplate. Oto, co ujrzałem po wciśnięciu Comparre differences:

[b]Strict Standards[/b]: Assigning the return value of new by reference is deprecated in [b]/virtual/centuryrp.cba.pl/grpforum/upload/ips_kernel/PEAR/Text/Diff.php[/b] on line [b]383[/b]

[b]Strict Standards[/b]: Assigning the return value of new by reference is deprecated in [b]/virtual/centuryrp.cba.pl/grpforum/upload/ips_kernel/PEAR/Text/Diff.php[/b] on line [b]405[/b]

[b]Strict Standards[/b]: Assigning the return value of new by reference is deprecated in [b]/virtual/centuryrp.cba.pl/grpforum/upload/ips_kernel/PEAR/Text/Diff.php[/b] on line [b]427[/b]

[b]Strict Standards[/b]: Assigning the return value of new by reference is deprecated in [b]/virtual/centuryrp.cba.pl/grpforum/upload/ips_kernel/PEAR/Text/Diff.php[/b] on line [b]449[/b]

[b]Strict Standards[/b]: Assigning the return value of new by reference is deprecated in [b]/virtual/centuryrp.cba.pl/grpforum/upload/ips_kernel/PEAR/Text/Diff/Engine/native.php[/b] on line [b]122[/b]

[b]Strict Standards[/b]: Assigning the return value of new by reference is deprecated in [b]/virtual/centuryrp.cba.pl/grpforum/upload/ips_kernel/PEAR/Text/Diff/Engine/native.php[/b] on line [b]137[/b]

[b]Strict Standards[/b]: Assigning the return value of new by reference is deprecated in [b]/virtual/centuryrp.cba.pl/grpforum/upload/ips_kernel/PEAR/Text/Diff/Engine/native.php[/b] on line [b]139[/b]

[b]Strict Standards[/b]: Assigning the return value of new by reference is deprecated in [b]/virtual/centuryrp.cba.pl/grpforum/upload/ips_kernel/PEAR/Text/Diff/Engine/native.php[/b] on line [b]141[/b]

[b]Strict Standards[/b]: is_a(): Deprecated. Please use the instanceof operator in [b]/virtual/centuryrp.cba.pl/grpforum/upload/ips_kernel/PEAR/Text/Diff/Renderer.php[/b] on line [b]89[/b]

Edytowane przez Tortilla
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

is_a(): Deprecated. Please use the instanceof operator in /virtual/centuryrp.cba.pl/grpforum/upload/ips_k

I wszystko jasne.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.