Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

ROZWIĄZANY: Problem z Bazą Danych


Gość DanielWaw

Rekomendowane odpowiedzi

Gość DanielWaw

Witam

zaczęliśmy robic porządki na Forum - przenoszenie tematów itp. w sporej ilości.

Wszystko szło sprawnie,

tylko po wykonaniu części pracy musiałem wyciągnąć z archiwum część Tematów (bez tego nie mogłem skaować, czy przenieść)

Sprawdziłem i zadanie Archwizacji zostało zablokowane, po odblokowaniu i rećznym uruchomieniu wyskakuje komunikat że jest problem z bazą danych

"

There appears to be an error with the database.

If you are seeing this page, it means there was a problem communicating with our database. Sometimes this error is temporary and will go away when you refresh the page. Sometimes the error will need to be fixed by an administrator before the site will become accessible again.

"

sprawdziłem bazę dostępnymi w Panelu nażedziami i wszystko wydaj się w pożądku.

Co może być przyczyną błędu?

Jak to odkręcić i zabezpieczyć na przyszłość?

z góry dzięki za odpowiedź,

podrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem coś takiego

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Date: Sun, 16 Dec 2012 11:01:32 +0000
Error: 1226 - User 'u397966668_ipb' has exceeded the 'max_updates' resource (current value: 5000)
IP Address: 95.160.44.31 - /admin/index.php?adsess=750eafab022c053a2f3399960b78905a&app=core&module=languages&section=manage_languages&&do=language_do_import
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
mySQL query error: INSERT INTO ipbcore_sys_lang_words (`word_app`,`word_pack`,`word_key`,`word_default`,`word_js`,`lang_id`,`word_custom`) VALUES('forums','admin_forums','per_createbutton','Create',0,2,'')
.--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------.
| File                                                                       | Function                                                                      | Line No.          |
|----------------------------------------------------------------------------+-------------------------------------------------------------------------------+-------------------|
| admin/applications/core/modules_admin/languages/manage_languages.php       | [db_main_mysql].insert                                                        | 2420              |
'----------------------------------------------------------------------------+-------------------------------------------------------------------------------+-------------------'
| admin/applications/core/modules_admin/languages/manage_languages.php       | [admin_core_languages_manage_languages].imprtFromXML                          | 166               |
'----------------------------------------------------------------------------+-------------------------------------------------------------------------------+-------------------'
| admin/sources/base/ipsController.php                                       | [admin_core_languages_manage_languages].doExecute                             | 306               |
'----------------------------------------------------------------------------+-------------------------------------------------------------------------------+-------------------'

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmieniłem hosting i teraz mam :/

Internal Server Error

The server encountered an internal error or misconfiguration and was unable to complete your request.

Please contact the server administrator, [email protected] and inform them of the time the error occurred, and anything you might have done that may have caused the error.

More information about this error may be available in the server error log.

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.

Edytowane przez OreiVo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Problem ROZWIĄZANY. Jeśli są jakiekolwiek wątpliwości, pytania proszę o wysłanie wiadomości do jednego z członków ekipy zarządzającej.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.