Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Dziwnie wyglądający szablon...


Gość Komar

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Pobrałem darmowy styl pod IpB 3.2.x, League of Legends ReDux.

Wszystko super pięknie, styl wygląda ładnie, screen jak powinno wyglądać: (LINK DO OBRAZKA)

 

Jednak gdy wgrałem go do siebie na forum, mam dziwnie rozjechane tabelki.

Zastanawiam się czy to dlatego, że w laptopie mam ekran satelite, w rozdzielczosci 1366x768, czy dlatego ze cos jest nie tak.

Czy jest jakas mozliwosc aby naprawic to wyswietlanie na forum?

Mniej wiecej gdzie moge tego szukac?

U mnie to wyglada tak: (LINK DO OBRAZKA)

 

Bardzo prosiłbym o pomoc.

Uzywam Ipb 3.2.3, aktualnie bez zadnych dodatkowych modyfikacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skróć troche logo i bedzie git .

 

Przyznam szczzerze, że przez chwilę pomyślałem, że to tego wina, logo sie konczy tam gdzie tabelka powinan byc itp itd, jednak po zmianie loga na standardowe, problem nadal wystepuje: (OBRAZEK)

 

Kierując się twoją radą, wywaliłem całkowicie logo, problem nadal jest.

Wszedlem w style, edycje stylow, wywalilem wsyzstko z defaultHeader, w ktorym byl tylko href i obrazek loga, nadal nic.

 

Troche sie pozastanawialem, i w sumie uznalem ze to nie tyle co RESZTA jest rozciagnieta, tylko ewidentnie ramka jest za mala. 

 

Czekam dalej na propozycje, juz dluuuugo sie z tym meczylem, szukalem w css'ie fragmentu odpowiadajacego za to i nic, moze wie ktos gdzie to znajde?

 

Prosze o pomoc, Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

//Z góry przepraszam ale nie moglem edytowac wlasnego tematu, nie wiem czy sie doda czy nie ;(

 

Anyway, poprobowalem troszke i ogolnie footer byl rowniez krotszy, jednak byl prosty obrazek, dodalem parametr width=100%, i stopka smiga dobrze: (OBRAZEK).

Jednakze problem jesst nadal z tym co proboje zrobic, poniewaz footer byl w stylu, a body-main i content, sa juz w CSSie i odpowiada za to 1 linijka: 

background: url({style_images_url}/maintitle.png ) repeat-x top;

 

No i tu jest problem, bo patrzac na CSS nie wiem jak to moge zedytowac zeby nadac temu parametr szerokosci 'width' na 100% ;(

 

Podobnie z content i body.

 

bardzo prosze o pomoc, ewentualnie jakies wskazowki ;)

 

P.s.

zmienilem na chwile rozdzielczosc u siebie na 1024x768 i taki efekt: (OBRAZEK)

Jak widac, na standardowych monitorach, wszystko wyswietla sie w porzadku, jednak jak moge to pozmieniac w taki sposob by u kazdego bylo to widziane w dobry sposob?

:(

Edytowane przez Komar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiec kilka rzeczy które próbowałem:

1. pozmieniać/pousuwać logo

2. znalazłem plik tego tła pod nav_barem, znalazłem go w pliku CSS, próbowałem zmieniac różne parametry na każdy możliwy.

3. Próbowalem usunąć ten fragment z css'a odpowiadający za nav_bar i dodać go ręcznie obrazkiem z parametrem width na 100%.

4. Próbowałem pobrać inny styl i pozmieniać w nim obrazki, jednak bez skutku. Łatwiej byłoby nowego skina zrobić, jednak dla mnie to i tak czarna magia.

5. pobrać inne wersje tego samego stylu, różniące się wagą archiwum, jednak nic się nie zmienia.

6. pisałem do autora tego skinu jednak brak odpowiedzi.

 

W sumie próbowałem innych rzeczy których już nie pamiętam, ale nie sądzę, że coś ważnego robiłem, sprawdzałem jakies literowki w cssie itp itd jednak za malo sie na tym znam zeby wiedziec co moze powodowac blad.

 

Dlatego tez pisze na oficjalnym polskim forum ipb, sądząc, że profesjonalisci ktorzy moderują to forum, mogą mi pomoc ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

To nie jest oficjalny support. Ten jest tylko jeden na invisionpower.com. Tutaj są sami wolontariusze, którzy próbują pomagać.To tak gwoli jasności.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie jest oficjalny support. Ten jest tylko jeden na invisionpower.com. Tutaj są sami wolontariusze, którzy próbują pomagać.To tak gwoli jasności.

 

Tak więc proszę wolontariuszy o pomoc ;]

Oczywiście po świętach , a teraz mogę wam tylko życzyć radośnie spędzonych świąt w gronie ukochanych osób i rodziny ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Gdzie jest jakiś podgląd tego skina? W sensie podaj tutaj lub wpisz najlepiej w profilu adres swojego forum.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.