Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Jak edytowac kategorie od wewnątrz ?


nawalony

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam problem i to bardzo poważny . Chciałem dodać obrazek  obok nazwy kategorii(nie w opisie) lecz skończyło się to bardzo marnie ponieważ wszystko jest pomieszane na forum a gdy próbuje edytować forum w PA przekierowuje mnie na stronę statystyk , a dokładniej to wkleiłem gotowy kod do umieszczenia w nazwie tematu i jednak tag 'href' sie nie zamknął.

 

Przepraszam za taki chaotyczne pismo ale teraz nie wiem co robic bo przeciez nie przeinstaluje forum .

 

Dało by rade edytować to jakoś od wewnątrz przez ftp lub inny sposób w PA oprócz edycji w zakładce forum ?

 

Bardzo ale to bardzo proszę o szybka odpowiedź oraz pomoc ; na prawdę będę wniebowzięty jak da rade to naprawić :)

 

Link do forum jak to wygląda na żywo: http://cs-wiocha.xaa.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Edytuj przez PMA (PhpMyAdmin). Tabela o nazwie forums. Tam usuniesz ten kod HTML z nazwy edytowanego działu.

  • Lubię to 1

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.