Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Zmiana linkowania/Przenoszenie na strone glowna


Gość BaQStiC

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem jak opisac temat wiec jak cos to prosilbym o zmiane w razie potrzeby.
 
Wiec mam proplemik mianowicie po przeniesieniu na inny hosting nie przenosi na starych adresach do danego tematu/dzialu. Chodzi o to ze mam w Menu Zakladke Uzytkownicy gdy najezdzam to wysakuje adres mojastrona/index.php?/members/ i jak go nacisne w przegladarce jest ten adres ale widze strone glowna...
Mam tak tez z Aplikacja Ihost... w Menu mam /index.php/ihost po nacisnieci przenosi na glowna...
Teraz tak wchodzac w jakis temat adres jest np. index.php?showtopic=12128 gdzie kiedys wygladal index.php?/topic/12128-regulamin-shoutboxa/
 
Mam zainstalowane SEO wiec zapewne o to sie rozchodzi... wchodzac w Aplikacje ukazuje mi sie blad
No Board Index Description
You have not defined a meta description for your Board Index.
 
Wchodzac dalej do Ustawienia: Search Engine Optimization w opcji URL type mam info na czerwono Note: FURLs are not enabled. Please edit your 'conf_global.php' and at the bottom add: $INFO\['use_friendly_urls'\] = '1';

Wiec zapewne wina lezy tutaj, tylko pytanie czy jak zedytuje plik conf_global to rozwiaze problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Odswiezam...

 

Zrobilem to co na czerwono w pliku conf_global i wszystkie linki przestaly dzialac wtedy. Tzn ze gdzie nie klikne to pokazuje ze nie znaleziono strony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.