Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

[Velvet]Błąd podczas importowania stylu


BoskiHenioII

Rekomendowane odpowiedzi

Mam następujący błąd, posiadam skin Velvet na wersje IPB 3.3.4
Działa on w 100% innym lecz nie mnie.
Podczas wgrywania pliku xml dodaje się wszystko, lecz podczas wgrywania xml z obrazkami pojawia się błąd:
nruw5e.jpg

Wiecie może dlaczego taki błąd się pojawia?
Na innych skinach nie ma tego błędu, lecz na tym akurat jest.

Innym to działa i wgrywa bez zarzutów.
Prosiłbym też aby nie pisano " zgłoś się do autora skinu " bo ja prosze o pomoc was.

Z góry dziękuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie oszukujmy się - takie błędy nie występują w oryginalnym Velvecie, uwierz mi. Zapewne pobrałeś ten skin z jakiegoś warezu, jeśli chcesz tak działać to poszukaj gdzieś w internecie folderu z obrazkami tego skina, żeby wgrać na FTP i odpowiednio ustawić w ACP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Ale w czym tutaj pomagać? Skoro tylko te jedne pliki nie działają to są zepsute. Zaloguj się do panelu klienta na forum gdzie kupiłeś ten skin i pobierz go ponownie. Musi zaskoczyć w końcu.

A jeśli nie to już również Ci koledzy napisali - udaj się do autora, gdyż jedynym źródłem tego skina jest właśnie jego serwis.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale w czym tutaj pomagać? Skoro tylko te jedne pliki nie działają to są zepsute. Zaloguj się do panelu klienta na forum gdzie kupiłeś ten skin i pobierz go ponownie. Musi zaskoczyć w końcu.

A jeśli nie to już również Ci koledzy napisali - udaj się do autora, gdyż jedynym źródłem tego skina jest właśnie jego serwis.

 

Lecz i to nie pomaga, próbowałem wgrywać,  pobierać inne wersje i nie " zaskoczyło "

Nie wiem dlaczego tylko ten skin u mnie nie działa. Widziałem inny użytkownik miał też podobny problem że 1 skin przy imporcie pokazywał error.

Ja wgrywałem skina na różne wersje, z różnych zródeł, niestety nie działają pliki obrazków.

Edytowane przez DawPi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Również nie wiem dlaczego pliki pobrane z panelu klienta gdzie go kupiłeś nie działają. Nie w naszej gestii jest rozwiązywanie tego typu spraw, gdyż fizycznie nie mamy na to wpływu. Napisz do autora i się wszystkiego dowiesz.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.